«Людство стає зброєю масового знищення»

16

«Оргія руйнування» має закінчитися: «Жодних виправдань. Жодних затримок. Обіцянки мають бути виконані». З таких формулювань розпочинається Всесвітній саміт за природою у Канаді.

 

Перед офіційним початком Всесвітнього саміту з природи в Канаді прем’єр-міністр Канади Трюдо та голова ООН Гутерріш попередили держави-учасниці: природа зазнає нападу — і «людство стає зброєю масового знищення».

«Людство ставиться до природи як до туалету»

За словами Гутерріша, людство ставиться до природи як до туалету. «І зрештою ми чинимо виправдувальне самогубство, тому що втрата природи та біорізноманіття тягне за собою величезні витрати для людства». На Всесвітньому саміті за природою «Оргія руйнування» має закінчитися: «Жодних виправдань. Жодних затримок. Обіцянки мають бути виконані».

«Людство стає зброєю, вчиняючи виправдувальне самогубство»

За словами Гутерріша, на нього справили враження молоді активісти боротьби зі зміною клімату по всьому світу, але не можна надавати молодим людям наводити лад у хаосі. «Ми повинні взяти на себе відповідальність за заподіяну нами шкоду і вжити заходів для її усунення. Незважаючи на мрії мільярдерів, що обманюють себе, Планети Б не існує. Ми повинні виправити світ, який ми маємо».

«Людство стає зброєю масового знищення – планети Б немає»

На церемонії відкриття прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо також закликав держави-учасниці ухвалити ефективну угоду. “Природі загрожують – на неї нападають”. Трюдо ненадовго перервав свій виступ через протести еко-активістів.

Планети Б немає.  Ми повинні виправити світ, який ми маємо».

Світовий саміт за природою офіційно розпочався у середу. Організатори, науковці та представники неурядових організацій сподіваються, що зустріч, яка триватиме до 19 грудня, призведе до знаменної глобальної угоди щодо охорони різноманітності видів. Одна з головних цілей конференції — захистити до 2030 року щонайменше 30% суші та морів світу. Міцна фінансова основа для глобального захисту видів також відіграє у майбутніх переговорах. Їхня перша частина відбулася в жовтні минулого року, в основному онлайн, в Куньміні, Китай. Її навряд чи можна назвати успішною.

Читайте також:  Трагедія на "Титані": Канада розпочала розслідування

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я