Лідер опозиції говорить про замах на нього

13

Через день після виборів у західноафриканській країні Сьєрра-Леоне кандидат у президенти Самура Камара звинуватив сили безпеки у спробі замаху на нього. Співробітники поліції оточили штаб-квартиру опозиційної партії APC, кандидат Камара якого вважається єдиним перспективним суперником чинного президента Джуліуса Маада Біо. «Урядові сили обстріляли мої офіси бойовими патронами та сльозогінним газом», – написав Камара у Твіттері. “Це спроба вбивства”. На це він поділився фотографіями дір у дерев’яній обшивці та людей, що сидять на підлозі у кімнаті. Поліція спочатку не дала коментарів.

Передбачуваний замах стався, коли Камара давав прес-конференцію, а його прихильники святкували біля штаб-квартири партії. Раніше і ВК, і правляча партія Біо, НПСЛ заявили про свою перемогу на суботніх виборах, кожен із них посилався на свої власні цифри. Офіційні результати голосування, під час якого також було обрано депутатів парламенту та місцевих радників, очікуються лише через кілька днів.

APC підозрювала фальсифікацію результатів ще до голосування та закликала до протестів. На голосування у суботу вплинули затримки із доставкою виборчих матеріалів. У деяких випадках люди не змогли проголосувати через це. Голова виборчої комісії визнав це у неділю, але сказав, що це торкнулося лише невеликої кількості виборчих дільниць. Він закликав партії не давати своїм прихильникам «хибних надій».

Читайте також:  Реформу законодавства про вибори хочуть провести у березні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я