LEGO City — створюйте свій власний світ можливостей!

22
Лего Сіті

Конструктор данської компанії LEGO вже давно є омріяним подарунком для багатьох дітей. Він приваблює різноманіттям наборів, якістю і яскравістю. Серед великого асортименту комплектів можна підібрати конструктори для дівчаток і хлопчиків починаючи з 1,5 року. Виробник не забуває навіть про дорослих, пропонуючи великі набори на тисячі деталей. Всі конструктори Лего поділені на серії, які присвячені певній тематиці і розраховані на певний вік. Однією з популярних колекцій вважають LEGO City.

Історія появи серії

Ця колекція з’явилась в магазинах в 2005 році, але вперше міська тематика почала використовуватись в наборах бренду ще в 50-х роках XX століття. В той час керівництво компанії вирішило, що їх виробам не вистачає системи та ідеї. Вони завжди пропонували готові рішення, але наважились створити такий продукт, який би спонукав розвиток творчості і уяви, а також дозволяв дітям втілювати у життя власні проєкти. Саме тому в 1954 році була випущена колекція «Лего Місто» з детальним планом реального містечка з будинками, вулицями, заправками, крамницями і брошурою з правилами дорожнього руху. Тобто дітям пропонували не просто побудувати власне місто, а й рухатися по ньому згідно з правилами. Ця колекція була дуже популярна. В 1978 році вона була доповнена фігурками людей. Тоді на полицях магазинів з’явились набори LEGO Town. Їх випускали до 2002 року, а у 2005 з’явилась колекція LEGO City.

Підтеми серії

Всі набори колекції Лего Сіті можна поділити на підтеми:

  • потяги;
  • поліція;
  • берегова охорона;
  • пожежники;
  • аеропорт;
  • космодром;
  • будівництво;
  • транспорт;
  • дослідники вулканів.

В набори Trains входять потяги, залізниця, мости, станції, платформи, пасажири. Залежно від комплекту ви можете зібрати пасажирський чи товарний потяг та багато інших компонентів.

Читайте також:  Що робити при ДТП в Україні?

Поліцейські комплекти можуть включати патрульні машини, підрозділи поліції, інкасаторський транспорт і навіть в’язницю.

Якщо ж дитині хочеться відчувати себе супергероєм, варто обрати набори присвячені береговій охороні. В них входять патрульні катери, рибальські човни, порти, гавані, пороми. Хлопчику точно ніколи буде сумувати, оскільки її чекає безліч цікавих пригод.

Набори Fire перетворюють дитину на пожежника. В них є можливість побудувати пожежну машину з висувними сходами, бульдозери, катери, станцію з командою рятувальників тощо.

Шанувальникам літаків обов’язково сподобаються комплекти Airport. Тут є все, що може знадобитись маленькому пілоту — літаки, аеровокзал, термінали для пасажирів і інші авіаційні споруди. Тут навіть працює служба для обслуговування vip-клієнтів.

Якщо ж дитина захоплюється космосом, подаруйте її конструктор в тематиці Spaceport. Ракети, супутники, зорельоти, космічна станція та інші елементи допоможуть власнику перетнути простір і час.

Звісно, дітям сподобаються набори Construction з будівельною технікою та механізмами, Transport з легковими машинами і позашляховиками та Volcano Explorers — за її допомогою можна врятувати містечко від виверження вулкана.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я