Китай скасував карантин для туристів

58

Після припинення багатьох заходів вірус став швидко поширюватися в Китаї. Але уряд дотримується свого плану щодо захисту від коронавірусу.

 

Китай скасував карантин для туристів

Китай скасував карантин для туристів, які подорожують до КНР. Як оголосила у понеділок Пекінська комісія з охорони здоров’я, рівень небезпеки коронавірусу буде знижено з 8 січня. В результаті мандрівникам більше не доведеться проходити карантин у готелі після прибуття, йдеться у оголошенні.

Раніше мандрівників ізолювали у готельному номері щонайменше на п’ять днів і ретельно стежили за ними. Іноді навіть призначався карантин на в’їзд до країни терміном на 21 день. У майбутньому, на думку Комісії, мандрівникам достатньо буде надати негативний тест на корону перед вильотом до Китаю. Подальших аналізів після прибуття не можна проводити. Поступово китайцям також дозволять знову подорожувати за кордон. Під час пандемії уряд різко обмежив виїзд за кордон своїх співвітчизників.

Політика щодо протидії коронавірусу

Китай оголосив про різке припинення політики щодо коронавірусу 7 грудня після майже трьох років блокування, масового тестування та інших суворих заходів. Зняття карантину на в’їзд є ще одним послабленням. Розворот у політиці «Корони» був виправданий тим, що інфекції, спричинені новими варіантами «Омікрона», були вже не такими тяжкими. Але експерти бачили причину в основному в тому, що суворі заходи більше не могли зберігатися через вибухове поширення. Обмеження також дедалі більше обтяжували другу за величиною економіку.

Після припинення багатьох заходів вірус став швидко поширюватися в Китаї. За офіційно непідтвердженими внутрішніми оцінками, лише за перші три тижні грудня Короною заразилося 248 мільйонів осіб, або 18 % населення. Лікарні переповнені, а багато крематорій вже не можуть досить швидко кремувати тіла. За прогнозами експертів, слід чекати на сотні тисяч смертей.

Читайте також:  "Повітряний захисник 2023": Штрак-Циммерман назвала маневри зразковими

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я