Квітучий Меган проти втомився Кейт. Експерти порівняли зовнішність Міддлтон та Маркл після 40 років

24

Меган Маркл та Кейт Міддлтон не перестають порівнювати з того моменту, як перша з’явилася в королівській родині. Говорять як про поведінку герцогині та принцеси, так і про стиль із зовнішністю. Так, шанувальники королівської родини часто зазначають, що практично ровесниці Кейт та Меган виглядають дуже по-різному. Над зовнішністю Меган, мовляв, час не такий владний. Скільки років Кейт Міддлтон та Меган Маркл і що про їхні вікові зміни думають професіонали, розповімо далі.

Скільки років Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Меган і Кейт однолітки. Різниця у віці між ними становить лише кілька місяців. Герцогині Сассекській зараз 41 рік, а в січні стільки ж виповниться і принцесі Уельській. Однак багато хто відзначає, що Меган виглядає куди свіжішим, ніж Кейт. Чи обґрунтовано ці зауваження, розповіли фахівці у сфері пластичної хірургії.

Кейт Міддлтон «виглядає для 40 років дуже втомленою»

Шанувальники хвалять Кейт за те, що вона старіє природно і не вдається до послуг пластичних хірургів. 40-річна принцеса народила трьох дітей та зберегла стрункість фігури. Але швидкоплинність часу дається взнаки на обличчі Кейт.

«Кейт Міддлтон виглядає для 40 років дуже втомленою. Справа не тільки в природному старінні, а, швидше за все, у певному способі життя, який сприяє швидшим віковим змінам», – Зазначає пластичний хірург. Фахівець припускає, що Міддлтон багато нервує. Можливо, у неї навіть є психологічні проблеми, такі як незадоволеність життям чи шлюбом. Все це відбивається на зовнішності Кейт.

Також на зовнішній вигляд принцеси впливає її харчування та активність. Фахівець зазначає, що тут принцеса Уельська явно має недоробки. Вона, швидше за все, не стежить за тим, щоб їсти тільки здорову їжу, а також, можливо, переїдає у вечірній та нічний час. Походи до косметолога Кейт, схоже, теж часто ігнорує. В результаті, як каже хірург, у принцеси вже стає помітним обвисання шкіри – Тканини сповзають вниз.

Читайте також:  Деніел Крейг отримав особливу королівську нагороду

Кейт Міддлтон могла б запобігти тимчасово цим проблемамВважають фахівці. «Можна вдатися до видалення грудок Біша з корекцією слизової оболонки, зробити верхню блефаропластику або скроневий ліфтинг. Треба звернути увагу на якість шкіри і вдатися до апаратних процедур у поєднанні з біоревіталізацією»– такі поради озвучують хірурги з приводу зовнішності принцеси Уельської.

Квітуча Меган Маркл

У Меган ситуація набагато краща. Фахівці зазначають, що їй сильно пощастило з генетикою. Але, крім того, Меган ще намагається зберегти молодість: правильно харчується і займається спортом. Також герцогиня робить необхідні косметологічні процедури, які також продовжують молодість. “Дивлячись на фотографії Меган, можна однозначно сказати – ця жінка всім задоволена і світиться здоров’ям і щастям”, — наголошує фахівець.

Процеси старіння насправді у кожного відбуваються дуже індивідуально. І пластичні хірурги розуміють це, як ніхто інший. Сказати, що Кейт чи Меган виглядають погано, було б неправильно. Але багато деталей та відмінностей на фото видно навіть звичайним користувачам, а не експертам.

А що ти думаєш про зовнішність Кейт та Меган зараз? Чи погоджується з думкою фахівців?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я