Куди зникла улюблениця публіки Кейт Міддлтон

65
Кейт Міддлтон

Тема навколо тривалої відсутності Кейт Міддлтон абсолютно не затихає. Ба більше, деякі медіаресурси і користувачі Мережі припускають, що вся справа в нервовому зриві дружини принца Вільяма. Останній, за їхніми словами, міг трапитися через зраду чоловіка принцеси Уельської з її давньою знайомою Роуз Генбері. Що ж це за жінка і чому через неї може зірватися тринадцята річниця весілля Кейт і Вільяма, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Втомилася від королівських обов’язків

Кейт Міддлтон

Сьогодні Кейт Міддлтон все частіше починають порівнювати з княгинею Монако Шарлен. Мовляв, принцеса остаточно втомилася від усіх королівських обов’язків і готова в прямому сенсі втекти з палацу. Якщо, звісно, вже не зробила цього. На подібні думки наштовхують і інсайдери, які підтверджують подібні чутки.

Кейт Міддлтон

Постійна увага преси похитнула психічне і фізичне здоров’я Кейт. А галас, що виник після операції, тільки зміцнив її бажання відмовитися від королівських обов’язків. Вона знала, що після шлюбу з Вільямом її життя зміниться назавжди. Але навіть у найбуйніших фантазіях не уявляла, що буде настільки напружено“, – поділилося джерело в розмові зі ЗМІ.

Роуз Генбері

Кейт Міддлтон

Але, можливо, справа не в обов’язках, а в зрадах чоловіка? Адже розмови про невірність принца Вільяма буквально не замовкають ще з 2019 року. Що ж до тієї, кому віддав перевагу спадкоємець британського престолу, то це Роуз Генбері. “Маркіза Холмондейська” познайомилася зі старшим сином нинішнього короля ще 2009 року.

Річ у тім, що незадовго до цього вона вдало вийшла заміж за маркіза Девіда Чолмонделі. Коли у подружжя народилися близнюки, вони перебралися в Норфолк. Саме тут, вельми вдало, розташувався один із маєтків Вельських. Вважається, що тоді Вільям і познайомився з Роуз, розлучившись на якийсь час із Кейт Міддлтон.

Читайте також:  Чому Кейт Міддлтон назвали поганою матір'ю

Суперниця за серце чоловіка

Що цікаво, все за тими ж чутками нові знайомі обмежилися лише парою пристрасних зустрічей. Це й не дивно, адже незабаром спадкоємець престолу зміг повернути прихильність майбутньої дружини. А 2011 року, як ти знаєш, вони одружилися. Щоправда, спілкування з Роуз звести до нуля не представлялося можливим. Одне й те саме коло, заходи… Що вже казати, можна з упевненістю заявити навіть про дружбу сім’ями. Ось тільки чому 2019 року всі контакти раптово обірвалися?

На думку деяких медіаресурсів, причиною стали відновлені стосунки Вільяма з Роуз Генбері. Мовляв, дружина старшого сина короля прибрала суперницю подалі від очей. У 2022 році розмови про це знову стали у всіх на слуху. До того ж важливо враховувати і той момент, що коханка принца нерідко копіювала образи Кейт останнім часом. Тому, на думку інсайдера, у Міддлтон і здали нерви на ґрунті невірності чоловіка.

“Моя дружина”

Кейт Міддлтон

Що цікаво, сам королівський палац намагається ніяк не реагувати на подібні випади на адресу Уельських. Ба більше, не подає виду і Вільям. Однак останні його слова змусили багатьох користувачів Мережі засумніватися в чутках про невірність. Річ у тім, що 14 березня спадкоємець британського престолу був присутнім на відкритті благодійної установи West Youth Zone у західному Лондоні.

Разом із підопічними центру принц приготував печиво. Під час заходу один хлопчик похвалив Вільяма за його кулінарні навички. Ось тільки сам чоловік абсолютно протилежної думки про свої вміння. “Насправді це не найбільш вражаюча робота. Моя дружина в цьому набагато талановитіша за мене. Навіть мої діти більш вправні, ніж я”, – зізнався він.

Здається, подібні слова Вільяма про дружину і дітей з’явилися в потрібний час і в потрібному місці. Адже скандал зі знімком Кейт і їхніми спадкоємцями досі не вщух. А тому залишається сподіватися, що вже незабаром ми побачимо і саму принцесу Уельську на публіці.

Читайте також:  Як Меган Маркл здивувала Єлизавету II вибором подарунка на Різдво

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я