Король Чарльз завдав нового удару принцу Гаррі

24
Король Чарльз & принц Гаррі

Останнім часом все частіше можна почути розмови про повернення молодшого брата принца Вільяма до Великобританії. Проте, як стверджує королівський експерт, із цим можуть виникнути деякі ускладнення. Річ у тім, що Чарльз позбавив Гаррі котеджу, подарованого йому королевою. Про що йдеться і чому це стало болючим ударом для молодшого сина монарха.

Чарльз позбавив Гаррі котеджу

Мабуть, уже ні для кого не секрет, що принц Гаррі, який порвав із королівською родиною, має намір повернутися додому. Принаймні чоловік Меган Маркл робить для цього певні дії. Хоча, варто зазначити, що головною причиною такого рішення стала раптова недуга Кейт Міддлтон. Справа в тому, що до одруження з американською актрисою молодший брат Вільяма був мало не в братніх стосунках із Кетрін.

Кейт Міддлтон & принц Гаррі

Та й сама Міддлтон, як відзначають інсайдери, неймовірно зраділа спілкуванню з деверем, що відновилося. Адже сьогодні вони, як за старих добрих часів, знову підтримують одне одного добрим словом. Що цікаво, деякі джерела вважають, що саме Кейт виступить як парламентарь між братами, що посварилися.

Король Чарльз

На жаль, по дорозі додому вже почали виникати певні труднощі. Чи бачиш, Чарльз позбавив Гаррі котеджу. Йдеться про Фрогмор-хаус. Важливо, що особняк піднесла принцу королева Єлизавета II. Нерухомість виступила як подарунок на весілля з Меган Маркл.

«Для них у Великій Британії все скінчено»

До речі, саме у Фрогмор-хаусі герцоги Сассекські і розпочинали своє спільне життя. Більше того, тут же народився і первісток Гаррі та Меган Арчі. На жаль, у 2023 році король Чарльз прийняв рішення відібрати нерухомість у молодшого сина як плату за всі скандальні слова та вчинки.

Кейт Міддлтон & принц Гаррі 1

«Гаррі лютував і плакав через те, що його виселили з Фрогмора. Він відчував, що його батько не мав права на це і що це було чистою помстою. Болюче нагадування про дитинство, про все, що він відчував, коли батько сварився з його матір’ю під час їхнього довгого і важкого розлучення», — упевнений біограф королівської родини Том Куїнн.

Читайте також:  38 років по тому. Як зараз виглядають актори з «Поліцейської академії»

Водночас експерт із британської монархії вважає, що таке рішення з боку короля було цілком обґрунтованим. Адже, як відомо, принц Гаррі та Меган Маркл відмовилися від усіх своїх обов’язків. Як наслідок, Сассекські втратили і належні преференції. «Для них у Великій Британії все скінчено. Якщо вони хочуть отримати дозвіл на проживання у Великій Британії, їм доведеться купувати житло приватним чином».

Король Чарльз

І, звичайно, для принца Гаррі це не просто черговий удар, а й нагадування про роль у сім’ї. «Він завжди сприймає себе жертвою. Йому прикро, адже він лише маленька багата розпещена дитина». Але, хто знає, можливо, саме Кейт може вплинути не тільки на чоловіка, а й на монарха. Щоправда, невідомо, чи торкнеться помилування і Меган.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я