Кубицьки проти заходів корони – Дамен закликає до обережності

15

Політики коаліційних партій, «Зелених» та ВДП, визначили різні пріоритети у подальшій роботі з коронавірусом. Політик з питань охорони здоров’я від партії «Зелених» Янош Дахмен все ж таки закликав до обережності у зимовий період. “На даний момент є багато підстав вважати, що коронавірус навряд чи зміниться і що його все ще сильне поширення нарешті значно зменшиться із закінченням цієї зими”, – сказав він газеті “Tagesspiegel”.

Однак, на думку Дахмена, у зв’язку зі все ще сильним поширенням вірусу, пов’язаним з цією відсутністю персоналу та навантаженням на систему охорони здоров’я, «ми повинні продовжувати бути уважними до весни і тому носити маски в приміщеннях, дотримуватися гігієни рук і забезпечувати регулярне провітрювання».

Зважаючи на заяви вірусолога Крістіана Дростена, який назвав пандемію «закінченої», заступник лідера ВДП Вольфганг Кубіцкі, навпаки, більше не бачить причин для вжиття заходів коронного захисту. З цією заявою Дростена «будь-яке обмеження фундаментальних прав на стримування корона-вірусу позбавляється своєї основи», – сказав Кубицькі газеті.

Кубицький: «Землі також повинні припинити вжиття заходів»

Він сказав, що очікує, що партнери з коаліції у федеральному уряді зберуться разом якнайшвидше і вирішать питання про внесення відповідної юридичної поправки до Закону про захист від інфекцій. “Це потрібно за конституцією”. Політик ВДП вимагає, щоб землі також припинили свої відповідні заходи зараз.

Дростен раніше заявив у Tagesspiegel: “Ми переживаємо першу ендемічну хвилю з Sars-CoV-2 цієї зими, за моєю оцінкою, це означає, що пандемія закінчилася”. Після цієї зими імунітет у населення буде настільки широким та стійким, що вірус навряд чи зможе пробитися влітку, каже керівник відділу вірусології університетської клініки Шаріте у Берліні. Як єдине обмеження вірусолог назвав ще один стрибок мутації. “Але навіть на це я зараз уже не розраховую”.

Читайте також:  Клінгбайль зустрівся з довіреною особою Сі Цзіньпіна в Китаї

Озираючись назад, вірусолог вважає, що вжиті короною заходи були значною мірою виправдані. «Якби взагалі нічого не було зроблено, то в Німеччини у хвилях до Дельти загинуло б мільйон людей або більше», – сказав Дростен.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я