Криза в сім’ї: причини і що робити?

20

Складнощі в сімейному житті неминучі. Якщо ви раніше не помічали проблем між вами і чоловіком.

Шлюб – це постійна робота над собою. Яким би ідеальним не був ваш партнер, жіноча натура постійно шукає досконалості. Вирішувати сімейні конфлікти вам все одно доведеться. Криза сімейного життя – це не обов’язково самі лише скандали. Найстрашнішим симптомом проблеми є байдужість та апатія.

Найпопулярніші причини скандалів виникають через роботу або родичів. Якщо ваш чоловік починає пропадати на роботі і його мотивація – не матеріальний бік, то чоловік просто не хоче повертатися додому. Значить його не влаштовує домашня обстановка. Розрядіть обстановку бесідою на спокійних тонах і зрозумійте причини такої поведінки.

Інша ситуація, поради родичів. Не рідкісні випадки, коли сторонні, нехай навіть мами і тата, лізуть у ваше сімейне життя. Не бійтеся тактовно сказати їм про те, що ви не потребуєте їхніх порад, ви доросла людина і можете самостійно ухвалювати рішення у вашій родині.

Кризи сімейного життя за роками

1 рік

Перший рік шлюбу для багатьох молодих людей є одним із найскладніших. Проблема полягає в тому, що ви починаєте дізнаватися не найприємніші сторони одне одного. Наприклад, чоловік думав, що дружина чудово готує. А наречений обсипав свою наречену компліментами і квітами чи не щодня. Саме такі нехитрі дрібниці призводять до розлучень. Будьте мудрими, незважаючи на молодість і недосвідченість.

3 роки

Якщо серйозних конфліктів у перший рік спільного життя парам вдається уникнути, то на третій рік випадає безліч труднощів. По-перше, секс стає не таким пристрасним, як раніше. Чоловік і дружина за цей час стають соратниками.

За три роки у багатьох пар з’являються діти і сімейне життя перестає бути легким і райдужним. Думки, час і сили подружжя ледь не повністю переключаються на дитину, в той час як чоловік залишається поза увагою. Такий непростий період витримують пари, які зберігають взаєморозуміння та проявляють терпимість.

Читайте також:  Дженніфер Кулідж підтримав голлівудський страйк

7 років

На сьомому році спільного життя багатьох пар стрясають фінансові труднощі. Дружина ще не вийшла на роботу, а настав час віддавати дитину до школи. Обговоріть із чоловіком ваші цілі та завдання на найближчий час. Зберегти сім’ю допоможе жіноча мудрість. Ніхто не застрахований від сварок і скандалів, але повага і бажання подолати всі негаразди разом допоможуть зберегти сім’ю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я