Колишня Аффлека теж щаслива: Дженніфер Гарнер виходить заміж

62
Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер

Як стало відомо, Дженніфер Гарнер виходить заміж. Ба більше, за заявами інсайдерів американська актриса вже кілька місяців заручена. Однак роздмухувати з весілля бенкет на тисячу гостей знаменитість не має наміру. Хто ж став нареченим екс-дружини Бена Аффлека і чи запросять останнього на такий важливий захід, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Дженніфер Гарнер виходить заміж

Дженніфер Гарнер

Неважко уявити радість фанатів через новину, що Дженніфер Гарнер виходить заміж. Адже, як відомо, після розлучення з Беном Аффлеком американська знаменитість не поспішала заводити нові стосунки. Лише 2018 року їй пощастило зустрітися з генеральним директором компанії CaliGroup Джоном Міллером. Ось тільки між ними не завжди все було гладко.

Дженніфер Гарнер

Так, наприклад, уже на початку 2020 року вони заявили про своє розставання. Що цікаво, причиною стала різниця акторки та підприємця в поглядах на подальший розвиток їхніх стосунків. Однак, судячи з усього, все це позаду. Адже саме Міллер став тим самим обранцем, за якого Дженніфер Гарнер виходить заміж.

Дженніфер Гарнер

“Джен і Джон разом уже понад п’ять років. І нарешті настав час зробити це офіційно. Хоча їхні стосунки і без того міцні, стати законними чоловіком і дружиною буде вишенькою на торті”, – повідомили близькі друзі закоханих у розмові зі ЗМІ. При цьому, як уже було зазначено раніше, про пишне весілля не йдеться.

Цікаво, а Бена хтось покличе на весілля?

Бачиш, Гарнер бажає влаштувати скромний захід у колі тільки найближчих їй людей. До речі, запрошення вже отримали актори Різ Візерспун і Віктор Гарбер, шеф-кухар Інна Гартен і дизайнер ювелірних виробів Дженніфер Мейєр. Почесними ж гостями виступлять діти Джона і Дженніфер від їхніх попередніх шлюбів.

Читайте також:  Дженніфер Лопес і Бен Аффлек готуються стати батьками

Дженніфер Гарнер

“Все буде дуже стримано і в дусі простої, але елегантної естетики Джен. Вона просто хоче церемонію на задньому дворі в колі сім’ї та друзів. Одним із найважливіших моментів для Джен буде те, що діти проведуть її до вівтаря. Вона в захваті від цього”, – зізнаються інсайдери.

Що цікаво, цілком очікуваним буде побачити на святі й Бена Аффлека з Дженніфер Лопес. Принаймні чоловік уже встиг привітати екс-дружину з таким важливим днем, а вона зовсім не проти компанії актора з його новою дружиною. У підсумку вийде справжнє сімейне свято.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я