Коаліція посварилася через постачання танків в Україну

19

В останні дні загострилася суперечка у коаліції з приводу постачання бойових танків Leopard 2. Лідер СДПН Клінгбайль критикує «збуджені дебати» та «образи».

Правляча коаліція посварилася через постачання танків в Україну

Коаліція посварилася «в дим»: народні обранці перейшли на особи в суперечці про постачання бойових танків в Україну. Лідер СДПН Ларс Клінгбайль розкритикував «збуджені дебати (…) аж до образ» з боку політиків ВДП та «зелених» і закликав партійних лідерів партнерів з коаліції втрутитися.

«Я знаю, що я зробив би як лідер партії, якби такі «перехресні постріли» виходили від моєї партії», – сказав Клінгбайль на прес-конференції в Берліні. «Я б поговорив із відповідними людьми. Це не дуже добре відбивається на керівництві власної партії, якщо люди постійно рухаються».

Клінгбайль розкритикував «збуджені дебати (…) аж до образ» в останні дні. «Найбільша послуга, яку ми можемо надати Володимиру Путіну, полягає в тому, що ми зараз поділяємо себе у західному альянсі, у німецькій політиці».

ВДП: спілкування канцлера з питання танків – «катастрофа»

В останні дні в коаліції загострилася суперечка з приводу постачання бойових танків Leopard 2. Політик ВДП Марі-Агнес Штрак-Циммерманн, голова комітету з оборони в Бундестазі, назвала повідомлення канцлера з питання танків «катастрофою». Голова комітету з європейських справ у Бундестазі Антон Хофрайтер (зелені) заявив газеті Funke-Mediengruppe, що уряд Німеччини робить «значну помилку» своєю нерішучістю і втрачає довіру. “Тепер це має бути швидко виправлено”.

На конференції з України в Рамштайні в п’ятницю Німеччина так і не ухвалила рішення на користь постачання бойових танків Україні для її оборонної боротьби з Росією, незважаючи на значний тиск з боку своїх численних союзників. Уряд Німеччини також ще не видав дозвіл на постачання з інших країн танків, вироблених у Німеччині.

Читайте також:  Україна хоче втягнути НАТО ще глибше у конфлікт

Клінгбайль підтримав курс канцлера на тісну міжнародну координацію та турботу про те, щоб Німеччина та НАТО не стали стороною у війні. “Це принцип, який повністю підтримується в СПД”. Курс канцлера на “100 відсотків” підтримується СДПН.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я