iPhone 15 Pro: які зміни на нас чекають у новій моделі

16
iphone 15

Продукція Apple — відомий на світовому ринку флагман у галузі корисних інновацій. Компанія безперервно вдосконалює свою техніку, покращуючи наявні переваги та викорінюючи недоліки. Кожна випущена модель перевершує свого попередника за низкою параметрів.

Новий iPhone 15 Pro радує користувачів класичним лаконічним дизайном і стриманою колірною палітрою. Виробник обіцяє кілька нововведень, що роблять гаджет не тільки привабливим, але й більш функціональним:

 • титановий корпус — забезпечує ідеальне співвідношення ваги пристрою та його міцності;
 • наявність універсального зарядного порту USB-С;
 • акумулятор з більшою ємністю;
 • новий потужний процесор A17 Pro — забезпечує більший функціонал за тих самих габаритів;
 • більш обтічний корпус — приємніше лежить у руці;
 • додаткова кнопка Action — може бути налаштована відповідно до вподобань користувача.

В іншому новий флагман зберіг і примножив переваги попередників — широкий дисплей, ідеальну роздільну здатність екрану, професійну камеру. Однак варто докладніше зупинитись на кількох нововведеннях.

Особливості нового корпусу

Для iPhone 15 Pro Natural Titanium було розроблено вдосконалений корпус. Заявлено кілька особливостей:

 1. Обтічні кути. Багато користувачів не могли раніше отримати максимальний комфорт від використання Айфона через різкі грані. Їхнє округлення в новому смартфоні дозволяє пристрою зручно лежати в руці.
 2. Титановий корпус. Цей матеріал — один з найміцніших і одночасно легких, тому використання його в складі захисної панелі дозволяє уникнути тріщин і відколів. За падіння смартфон не схильний до пошкоджень і зберігає свій первісний вигляд. Такий корпус надійно захищає екран від можливих викривлень та тріщин. Матова поверхня довше зберігає свій зовнішній вигляд, оскільки її складніше подряпати.
 3. Мінімальна ширина рамки навколо екрана. Таке рішення збільшує робочий простір та значно покращує дизайн.

Новий корпус вирішує більшість механічних проблем, що виникали у користувачів раніше. Крім високої потужності та багатого функціоналу, продукція компанії славиться підвищеною міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів.

Читайте також:  Поради водію-початківцю

Універсальний зарядний порт

Раніше користувачі Айфонів часто відчували незручності через унікальний зарядний порт Lightning, який вимагав окремого шнура. Через це неможливо було зарядити смартфон в екстрених умовах, якщо кабель залишився вдома.

У iPhone 15 Pro цієї проблеми немає, оскільки компанія замінила власний порт на USB-C. Тепер пристрій можна заряджати за допомогою стандартного шнура, як і іншу техніку, що зробило його універсальним.

iphone 15

Додаткова кнопка Action

Основна її особливість — можливість індивідуального налаштування під потреби конкретного користувача. Ви можете самі вибрати, який набір дій виконуватиметься за натискання на неї. Є такі варіанти:

 • включення ліхтарика;
 • відкриття камери;
 • фокусування;
 • увімкнення режиму спеціальних можливостей;
 • голосові нотатки;
 • додаткові параметри.

Ви можете вибрати режим, що найбільше підходить під вашу щоденну діяльність. Це зробило новий флагман Apple ще зручнішим для покупців. Можна не сумніватися в раціональності такого придбання, адже із заявленим функціоналом смартфон зможе безперебійно працювати та повністю відповідати вашим запитам протягом кількох років.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я