Хто мав отримати головну роль у знаменитому фільмі «Красуня»

100

Зараз Джулія Робертс у «Красуні» здається ідеальним результатом влаштованого режисером кастингу. Мало хто знає, що до початку зйомок фільму Гаррі Маршал бачив у ролі Вів’єна зовсім іншу актрису. Більше того, ніхто не підозрював, що «Красуня» стане успішним фільмом! Справа в тому, що до сценарію стрічки були питання у великої кількості акторів. А кастинг, що затягнувся, поставив під сумнів саме існування мелодрами…

Джулія Робертс у «Красуні»: попадання на мільйон!

Складнощі з «Красунькою»

По суті, головною рушійною силою у зйомках мелодрами був Гаррі Маршал. Наполегливий ділок мав не лише режисерський, а й акторський, продюсерський і навіть сценаристський досвід. Маршал нюхом чув, що може зробити «Красуню» шедевром! Але складності з кастингом підточували навіть безмежний оптимізм Гаррі.

Першим, кому запропонували роль Едварда Льюїса, був зовсім не Річард Гір. Спочатку Маршал хотів зробити Льюїсом Крістофера Ріва. На жаль, артист, який зіграв обожнюваного американцями Супермена, відмовився від ролі. Так само відхилили пропозицію режисера Дензел Вашингтон та Аль Пачіно. А ось Гір погодився і не помилився!

Проблеми з Вів’єн

Втім, складнощі з кастингом на роль Едварда Льюїса були лише розминкою. Справжні проблеми спіткали режисера, коли він спробував запропонувати своїй улюбленій актрисі зіграти Вів’єн. Карен Аллен, артистка, з якою любив працювати Маршал, відмовилася одразу. А потім на бідолаху Гаррі обрушилася ціла лавина відмов!

Чи бачиш, роль жриці кохання в романтичній комедії здавалася актрисам або несерйозною, або образливою, або гендерно стереотипною. Під різними приводами від пропозиції зіграти Вів’єн відмовилися Моллі Рінгуолд, Мег Райан, Деріл Ханна та Мішель Пфайффер. Валерія Голіно була не проти, але всю справу запоров італійський акцент актриси.

Читайте також:  Яку королівську традицію порушила хвора Кейт Міддлтон

Безвихідь, що обернулася успіхом

Найдовше Гаррі Маршал обходив Сару Джесіку Паркер. Майбутня телезірка видалася режисерові ідеальним варіантом. Але актриса відмовлялася навідріз. У Сари Джессіки абсолютно не було бажання мати в портфоліо роль «нічного метелика». Лише потім від безвиході Маршал звернув увагу Джулію Робертс.

Джулія тоді була 21-річною акторкою-початківцем. Ні гучного імені, ні якихось досягнень у попередніх стрічках. Більше того, представники кінокомпанії, яка працювала над фільмом, були від Робертса аж ніяк не в захваті! Але більше варіантів Гаррі Маршала не мав. Так і виявилася Джулія Робертс у «Красуні».

Що було далі, ти знаєш і так. Режисер виявився цілком і повністю прав у своїх прогнозах про долю фільму. «Красуня» увійшла до топ-3 найкасовіших фільмів 1990 року. Після прем’єри Джулія Робертс прокинулася справжньою зіркою і більше не залежала від режисерських забаганок. А деякі артистки, яким Маршал раніше пропонував цю роль, досі кусають лікті!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я