Група Трампа з нерухомості має сплатити мільйонні штрафи

25

Дональда Трампа не було звинувачено особисто, але звинувачення були пред’явлені його компанії, що займається нерухомістю. Тепер призначено максимально можливе покарання.

 

Група Трампа з нерухомості має сплатити мільйонні штрафи

Група нерухомості колишнього президента США Дональда Трампа має виплатити штраф у розмірі близько 1,6 мільйона доларів (близько 1,5 мільйона євро), зокрема за податкове шахрайство. Таке рішення ухвалив суд у Нью-Йорку у п’ятницю. У грудні присяжні вже визнали розгалужену корпоративну конструкцію винною за всіма 17 пунктами звинувачення і тепер суддя призначив їй максимально можливе покарання.

Екс-президенту Трампу не було пред’явлено жодних особистих звинувачень. Однак це перший кримінальний вирок у його групі. Адвокати Trump Organisation вже оголосили про намір подати апеляцію.

Крім компанії з нерухомості, звинувачення були висунуті і її багаторічному фінансовому директору Аллену Вайссельбергу. Він уже визнав свою провину і був засуджений до п’яти місяців ув’язнення на початку цього тижня. Вайссельберг дав свідчення, що він та інші співробітники багато років систематично обманювали податкові органи. Такі грошові блага, як розкішні автомобілі та дорогі квартири, не оподатковувалися.

Екс-президент Трамп оголосив про звільнення з посади керівника своєї групи компаній, що складається з великої кількості підприємств, з нагоди свого вступу до Білого дому в січні 2017 року. Він передав їх Вайссельбергу та його синам Дону-молодшому та Еріку Трампу.

.

Читайте також:  «Факти мають бути на столі»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я