Гонконг планує легалізувати криптоторгівлю

19
крипта

Доступ до криптовалют з’явиться у всіх роздрібних інвесторів: для чого це потрібно Гонконгу?

Гонконг планує легалізувати криптоторгівлю

Гонконг планує легалізувати криптоторгівлю та проводить перші консультації з різними фахівцями на цю тему. Гонконг прагне створити центр розвитку для цифрових токенів, щоб відновити репутацію міста як фінансового центру.

Гонконг планує легалізувати криптоторгівлю для роздрібних інвесторів

У рамках легалізації сектору криптовалюту, Гонконг планує зосередитися саме на наданні доступу звичайним людям, некваліфікованим інвесторам, торгувати криптовалютою офіційно та легально.

Підготовка законопроектів буде зосереджена на тому, як роздрібному сегменту «може бути надано відповідний ступінь доступу до криптоіндустрії».

Місто запросило представників найпопулярніших криптобірж вивчити можливості для бізнесу, додавши, що роботу над новим режимом ліцензування віртуальних активів ведеться.

Гонконг заявив, що «відкритий для можливості» лістингу криптовалютних біржових фондів у рамках спільної мети «стійкого та відповідального розвитку» сектору цифрових токенів.

Гонконг планує легалізувати криптоторгівлю для роздрібних інвесторів  Фото: ezphoto / Shutterstock

В окремому програмному документі Гонконг заявив, що «уважно й обережно ставитиметься до ризиків для роздрібних інвесторів», а також підвищуватиме рівень освіти і забезпечуватиме наявність відповідних регулюючих механізмів.

У заяві, зробленій 31 жовтня, Гонконг також заявив, що готовий переглянути «права власності на токенізовані активи та законність смарт-контрактів».

Чому Гонконг пішов на легалізацію цифрових активів всім?

Роки політичних заворушень та обмежень Covid спровокували відхід талантів із Гонконгу, обрушивши економічну та інноваційну складову колишнього центру Азії. Наразі більш інвестиційно-привабливим є Сінгапур. І чиновники намагаються компенсувати частину збитків, повертаючи бізнес назад, а також запроваджуючи нові технології, які зможуть залучити більше людей та пожвавити економіку.

Доброзичливе середовище для криптовалют у Гонконгу.  Фото: StreetVJ / Shutterstock

“Послідовна структура регулювання криптовалюти має важливе значення і є ключем до зростаючого інституційного та роздрібного впровадження цифрових активів та розширення потенціалу міста на світовій арені”, – сказала Івонн Сзето, віце-президент Worldpay з FIS, в інтерв’ю Bloomberg Television. Вона додала, що вітає напрямок, у якому рухається Гонконг.

Читайте також:  Спалах лихоманки Марбург в Екваторіальній Гвінеї

В результаті нововведення допоможуть криптовалютним ентузіастам з усього світу займатися діяльністю, пов’язаною з криптовалютою, легально ще й в юрисдикції Гонконгу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я