Гаук вважає AfD небезпечнішою, ніж Рейхсбюргер

18

Після масштабної облави на так звану рейхсбюргерську сцену колишній федеральний президент Йоахім Гаук не бачить небезпеки для держави з боку цієї групи. «Самій державі ці люди не загрожують, політичний центр стабільний. Але нам також не потрібна держава, яка стоїть осторонь і спостерігає за кожною витівкою», – сказав він в інтерв’ю Redaktionsnetzwerk Deutschland. З тими, хто несе у суспільство ненависть та ворожнечу, необхідно боротися всіма засобами конституційної держави, сказав він. «Передусім, ми не повинні піддаватися страху, який іноді наганяють на нас представники антидемократичного способу мислення. Вони ніколи не зможуть узурпувати владу».

Гаук сказав, що небезпека, що походить від AfD, більша, ніж небезпека, що походить від Рейхсбюргера. «Тому, що в AfD ви знайдете суміш ворогів демократії та протестних виборців, які відкидають не демократію як таку, а елементи ліберальної сучасності». AfD зараз дрейфує все далі і далі вправо. «Ми маємо продовжувати публічно викривати цю партію та її стратегії страху, які ставлять під загрозу демократію».

Гаук: Путін одержимий «імперською ілюзією»

В інтерв’ю колишній президент Німеччини також прокоментував агресивну війну Росії проти України та висловився за продовження «сильної підтримки» цієї країни. Враховуючи плани лідера Кремля Володимира Путіна, Гаук вважає, що найгірше ще не позаду. «Ми надто зрозуміло бачимо намір Путіна тероризувати все населення без розбору, дати йому замерзнути до смерті, позбавити його прав, навіть права на життя. Крім того, враховуючи імперське безумство, яким ця людина явно одержима, на жаль, слід очікувати поганих речей.»

За словами Гаука, цього року йому не вдасться відсвяткувати Різдво так, як у попередні роки. «Але з іншого боку, ми не повинні дозволити холоднокровному військовому злочинцю зруйнувати наш спосіб життя».

Читайте також:  Лідер СДПН Ахім Пост висловився про партію Вагенкнехт

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я