Фонд захисту пацієнтів: страйк лікарів незрозумілий

9

Незабаром після Різдва тисячі лікарських кабінетів будуть закриті на якийсь час. У зв'язку з численними випадками захворювань цей план розкритикував, у тому числі й поведінку міністра охорони здоров'я.

Здоров'я – Фонд захисту пацієнтів: страйк лікарів незрозумілий

Голова Німецького фонду захисту пацієнтів Ойген Брайш не співчуває страйку, оголошеному лікарями приватної практики після Різдва. «Навіть профспілка машиністів німецьких поїздів утримується від страйків у період між Різдвом та початком нового року. Незрозуміло, чому заклики до закриття практик лунають у той час, коли багато людей хворіють», – сказав він в інтерв'ю газеті Rheinische Post. Це в основному торкнеться літніх і слабких людей».

На знак протесту проти політики охорони здоров'я Вірхівська асоціація лікарів загальної практики планує закрити тисячі кабінетів у період із 27 по 29 грудня. Для екстрених випадків буде призначено заступників.

Критика Лаутербаха

Брайш також критикує поведінку міністра охорони здоров'я Карла Лаутербаха (СДПН). “Крім публічно демонстрованого нерозуміння, федеральний міністр охорони здоров'я не виявляє жодної ініціативи, щоб зупинити дикі заходи”, – сказав він. Необхідно нагадати асоціаціям лікарів обов'язкового медичного страхування про їхній обов'язок надавати допомогу».

Янін Віслер, лідер Лівої партії, також піддав критиці Лаутербаха. «Заклик міністра охорони здоров'я Лаутербаха до лікарів загальної практики «не кидати» своїх пацієнтів між роками обурливий і виглядає як знущання з огляду на його дворічні провали у сфері охорони здоров'я», – заявила Віслер газеті. Лаутербах має серйозно поставитися до вимог лікарів та всіх працівників сфери охорони здоров'я».

Лаутербах прокоментував заплановану страйк у четвер в ефірі радіостанції RBB. «Вимоги медиків відомі, їх не потрібно викладати заново, тому немає потреби страйкувати зараз, особливо коли так багато людей хворіють», – сказав він. Раніше міністр оголосив про проведення кризового саміту у січні.

Читайте також:  Слідами аварії поїзда в Індії: йде розслідування

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я