Кожен користувач смартфона добре знає, що таке SIM-карта і для чого вона. Цей маленький чіп є провідником у світ мобільної мережі. Останні роки виробники «сімок» удосконалюють їх в дизайні, зменшують в розмірах, формах, а функціональні можливості навпаки розширюють. Гарним технологічним рішенням на цьому фоні стала трансформація фізичної сімки в віртуальний формат.
Звичайно, виробники деяких марок смартфонів ще повністю не відмовилися від слотів для SIM-карт, але технологія eSIM стає все більш популярною і поширеною. Перевірити інноваційність гаджета та можливість використання віртуальної сімки можна на сайті Київстар в спеціальному полі.
Що таке eSIM і як її підключити?
Це маленький чіп, що вже вбудований в конструкцію телефона з виробництва. eSIM неможливо дістати з пристрою звичним методом, не можна замінити, відключити та просто навіть роздивитися. Він як деталь смартфона, що наділений функціями фізичної SIM-карти.
Щоб купити є СІМ не обов’язково йти до магазину, шукати стартовий пакет, дзвонити до операторів і чекати. Інноваційна технологія оптимізована до простих і комфортних умов покупки й підключення. Для цього потрібно зробити 5 кроків:
- Підключіться до WI-FI та зайдіть на сайт мобільного оператора Київстар.
- Оберіть тариф, що вам подобається.
- Додатково можна вибрати красивий номер для користування eSIM. Технологія стане вдвічі привабливішою.
- Оформіть замовлення на сайті та оплатіть.
- Активуйте eSIM за допомогою QR-коду та інструкції.
За і проти eSIM
Мабуть, ще не вигадали таких технологій та пропозицій на ринку, що мають лише безумовні плюси. Користування новими можливостями з eSIM краще розглянути через систему переваг, яких більше і недоліків, що теж існують.
Підключення віртуальної сімки має свої плюси:
- просто придбати;
- легко підключити;
- неможливо загубити;
- можна використовувати одночасно до 5 номерів різних мобільних операторів, залежно від моделі смартфона;
- зручно користуватися в подорожах;
- можна поєднувати формати SIM та eSIM, коли є слот для фізичної «сімки».
Смартфони з вбудованим мікрочіпом для мобільного звʼязку мають вищі показники надійності, безпеки та герметичності.
Серед мінусів можна відмітити лише один — ще не всі виробники мобільних пристроїв і навіть не всі країни перейшли на eSIM технологію. Відкрити для себе нові можливості реально лише після обновки смартфона. А процес переходу від старих моделей пристроїв на нові є неминучим, бо всі гаджети мають свій потенціал, що з часом вичерпується. До того ж на фоні різноманітності пропозицій на ринку важко втриматися від покупки нового продукту з новими технологіями.
Зі стрімким розвитком інновацій у галузі мобільного зв’язку, перевагами eSIM поступово зможе скористатися кожен охочий!