Що з'ясувало алкоголь Німецьке товариство харчування?

6

Німецьке товариство харчування (DGE) змінює свою позицію: алкоголь ніколи не буває корисним навіть у помірних кількостях.

Що з'ясувало алкоголь Німецьке товариство харчування?

Тепер про алкоголь Німецьке товариство харчування знає дещо нове. І воно рекомендує уникати вживання алкоголю. При цьому спеціалізоване суспільство змінює свою колишню позицію на цю тему. Згідно з документом асоціації, навіть у помірних кількостях алкоголь шкідливий для здоров'я. Немає безпечної кількості для нешкідливого вживання.

Тим часом, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), середнє споживання алкоголю в Німеччині у 2019 році більш ніж удвічі перевищило середньосвітовий показник. У середньому мешканці Німеччини випивають 12,2 літри чистого алкоголю на рік.

“Алкоголь – психоактивний наркотик”— кажуть вони.

Це причина понад 200 негативних наслідків для здоров'я, таких як хвороби та нещасні випадки. Ось чому тепер DGE радить не вживати алкоголю.

Але зв'язок між вживанням алкоголю та здоров'ям, на думку суспільства, складний. Наприклад, для деяких хронічних захворювань спостерігався лише зв'язок зниження ризику із вживанням алкоголю. Проте загалом тягар хвороб та смертей, спричинених алкоголем, є значним у всьому світі, і особливо в Європі. Алкоголь може, серед іншого, збільшити ризик раку товстої кишки або молочної залози або спричинити високий кров'яний тиск.

Канадські вчені: алкоголь вбиває

Аналіз, проведений канадськими дослідниками, також дійшов висновку, що алкоголь, навіть у невеликих кількостях, шкідливий здоров'ю, і пояснює, чому раніше існували різні думки.

Команда з Університету Вікторії оцінила 107 довгострокових досліджень зв'язку між вживанням алкоголю та смертністю. Причина, через яку попередні дослідження виявили користь для здоров'я від помірного споживання алкоголю, пов'язана з упередженістю через недоліки в дизайні дослідження, дійшли висновку.

Читайте також:  Комедія чи жахи: які фільми змушують нас забути про біль

DGE рекомендує людям, які все ще хочуть вживати алкоголь, уникати вживання алкоголю у великих кількостях. Особливо це стосується молоді.

До корекції курсу DGE протягом багатьох років видавало рекомендації, згідно з якими 10 грамів на день для жінок та 20 грамів на день для чоловіків, як і раніше, вважалися «терпимою» кількістю алкоголю. Однак це небагато, ці суми відповідають маленькій (0,3 літри) або великій (0,5 літри) склянці пива.

Також було оновлено оцінки того, яку кількість алкоголю можна вважати низьким, помірним чи ризикованим. Один-два келихи вина або одна-дві маленькі пляшки пива на тиждень, як і раніше, вважаються споживанням з низьким рівнем ризику. П'ять невеликих келихів вина або два літри пива вважаються помірними; все, що вище за цю кількість, DGE класифікує як ризиковане вживання алкоголю.

У своєму позиційному документі DGE також виступає за покращення профілактики. Заходи, що обмежують доступ до алкоголю, надто м'які, як і заходи проти водіння у нетверезому стані. DGE фінансується Федеральним міністерством харчування, але за власною інформацією, це незалежна асоціація.

Що з'ясувало алкоголь Німецьке товариство харчування?

Максимум п'ять ящиків на балконі

Коментатори у німецьких соцмережах реагують на цю новину так:

«Більш року повністю кинула алкоголь і жодного разу не пошкодувала. Скидаючи кілограми, почуваєшся краще, здоровіше та щасливіше у всіх сенсах. Алкоголь поганий супутник навіть у найменших кількостях».

«… Мій девіз: на тижні немає алкоголю. Ні склянки, ні краплі. Я не хочу. У вихідні, коли ми виходимо з дому, я п'ю – але свідомо. Я знаю свої межі».

«Можливо, алкоголь можна було роздавати у спеціальних алкогольних клубах лише зареєстрованим членам, яким, звичайно, не можна працювати у безпосередній близькості від шкіл, дитячих садків та дитячих майданчиків. Споживання має бути обмежене 50 пляшками пива на місяць, а на балконі можна зберігати максимум 5 ящиків».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я