Елайнери Invisalign – сучасні ортодонтичні системи

13
брекеты

Красива усмішка завжди привертає увагу співрозмовника, надає людині впевненості, підіймає настрій. Вона не лише естетична, але й свідчить про здоров’я зубів та організму загалом. Проте не всі можуть похвалитися рівними зубними рядами. Часто люди соромляться своїх нерівних зубів із неправильним прикусом та великими проміжками між ними. Ці проблеми легко вирішують елайнери Invisalign, які слугують відмінною альтернативою масивним металевим брекетам.

Чому люди вибирають капи Інвізілайн

Носіння брекетів, які виправляють зубний прикус, не можна назвати комфортним, оскільки вони створюють певні обмеження в харчуванні, складність догляду й гігієни ротової порожнини, естетичні незручності, фізичний дискомфорт, особливо на початку лікування. На щастя, американська компанія Align Technology розробила сучасні ортодонтичні системи Invisalign – набори прозорих і практично невидимих кап для корекції прикусу та вирівнювання зубів, що робить їх популярнішими та естетичнішими в порівнянні з традиційними брекет-системами. Такі елайнери швидко здобули популярність серед пацієнтів стоматологічних клінік завдяки своїм відмінним особливостям:

 • комфортному носінню, оскільки виготовлені з гладкого пластику, що не викликає подразнення слизової порожнини рота;
 • можливістю їх знімати під час їжі та чищення зубів, що забезпечує більшу свободу та зручність;
 • виготовлення за допомогою передової технології сканування та комп’ютерного моделювання, що дозволяє створювати індивідуальний план лікування, досягти передбачуваних результатів;
 • наявністю у їх складі натуральних біологічно сумісних та якісних матеріалів, які не викликають алергії, зберігаючи зубну емаль;
 • здатністю повторювати форму зуба;
 • відсутністю дискомфорту під час носіння;
 • наявністю гладкої поверхні, що запобігає травмуванню язика;
 • збереженню дикції, оскільки капи щільно примикають до зубів;
 • захисту зубної поверхні від бактерій і карієсу.

Лікування за допомогою системи Invisalign відбувається швидше в порівнянні з традиційними методами. Перед його початком проводять комп’ютерне сканування чи роблять відбиток зубів кожному пацієнту, з урахуванням яких створюються комплекти кап за допомогою 3D-технологій. Це дозволяє передбачити кожен етап ортодонтії, досягти передбачуваних результатів зубної корекції.

Читайте також:  Рівне Комфорт: Інноваційні Кондиціонери для Вашого Дому

У яких випадках капи Інвізілайн ефективні

Ортодонтичні системи Invisalign – набори елайнерів із біополімеру – рекомендуються ортодонтами за наявності у пацієнтів:

 • легкого чи помірного ступеня викривлення зубів, невеликих відстаней між ними;
 • незначного зубного зміщення чи повороту;
 • легкого перекриття і неправильного прикусу (мезіального, глибокого, перехресного, відкритого чи дистального).

Якщо у пацієнтів спостерігаються сильне зсунення зубів, значне порушення прикусу, великі міжзубні проміжки, неправильна зубна структура, капи Інвізілайн будуть менш ефективним варіантом. У таких випадках рекомендовано носити брекети. Перед початком лікування варто проконсультуватися з ортодонтом для визначення найкращого підходу до корекції вашої усмішки.

брекети

Коли і як використовуються елайнери Invisalign

Інноваційну ортодонтичну систему можна встановлювати в ротовій порожнині дорослих людей і підлітків після 12–14 років при наявності постійних зубів. Етапи процесу лікування:

 1. Сканування та планування. Ортодонт сканує ротову порожнину пацієнта за допомогою 3D-сканера або рентгенограми. Отримані результати використовуються для створення цифрової моделі зубів та розроблення індивідуального плану лікування.
 2. Створення кап. На основі цифрової моделі виготовляються комплекти прозорих елайнерів для кожного етапу корекції.
 3. Носіння конструкцій пацієнтом 20–22 години на добу з їх заміною кожні два тижні. Капи плавно переміщують зуби в потрібне положення з урахуванням заздалегідь запланованих змін.
 4. Контроль та корекція з оцінкою прогресу.

Ця робота має виконуватися лише сертифікованими лікарями Invisalign. Мережа стоматологічних клінік у Києві https://myaligner.dental/region/kyiv/, що налічує понад сто досвідчених ортодонтів, пропонує свої послуги, забезпечуючи сервіс європейського рівня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я