Чому донька Алена Делона подала до суду на власних братів

18

Як стало відомо, донька Алена Делона подала до суду на власних братів. Сталося це, після того як останні оприлюднили запис розмови 33-річної дівчини зі своїм батьком. І, що не дивно, родичам Анушки вже інкримінували підозру через вторгнення у приватне життя.

Дочка Алена Делона подала в суд на братів

Мало хто не знає про пристрасті в родині легенди французького кінематографа. А все почалося ще п’ять років тому, коли Ален Делон переніс інсульт. До слова, після того, що сталося, актор змушений був пройти тривалу реабілітацію. Проте вже незабаром чоловік поділився скандальною заявою. Так, за його словами, він збирається піти з життя за допомогою евтаназії.

Здається, в такі моменти як ніколи необхідна підтримка спадкоємців, чи не так? Ось тільки нащадки актора порахували інакше, взявшись докладати всіх зусиль, щоб роздобути всю спадщину знаменитості собі. Ба більше, без уваги не залишилася і подруга Делона Хіромі Роллен. Так, за словами японки, діти Алена робили спроби позбутися свого батька.

Сьогодні ж, за заявами французьких ЗМІ, чаша терпіння урвалася в Анушки. Річ у тім, що 33-річна дочка Алена Делона подала до суду на братів. Як зазначила дівчата, близькі родичі вторглися в її приватне життя, опублікувавши її розмову з батьком. “Тебе вважають придурком, а мене – ідіоткою, яка маніпулює своїм батьком”, – йдеться у згаданому записі.

Не перші судові розгляди

А тому наразі 59-річному Ентоні та 29-річному Ален-Фаб’єну висунуто обвинувачення. Зокрема, братів підозрюють у “використанні, зберіганні або розголошенні документа або запису, отриманих у результаті посягання на недоторканність приватного життя інших осіб”. Цікаво, чи зможе захист синів Делона вибудувати якісну стратегію?

Читайте також:  Капітан Бундесверу шпигував на Росію безкоштовно

Хай там як, перше засідання суду призначено на квітень 2025 року. Однак це далеко не перші розгляди між зірковими родичами. Так, наприклад, минулого року Ален-Фаб’єн подавав до суду на Анушку. Молодий чоловік скаржився на поведінку сестри.

Як заявляв 29-річний син Делона, Анушка користувалася слабкістю батька, бажаючи обманом роздобути всю спадщину актора. На думку молодої людини, дівчина навмисно закликала батька перебратися до Швейцарії. На перший погляд такі звинувачення здаються безглуздими. Ось тільки в згаданій країні немає високого податку на спадщину.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я