Безкорисливий вчинок Кейт Міддлтон

10
Кейт Міддлтон

Як стало відомо, Кейт Міддлтон пожертвувала своє волосся онкохворим дітям. Така новина не могла не залишитися непоміченою на тлі останнього відеозвернення принцеси до суспільства. Адже в січні 2024 року дружині принца Вільяма поставили діагноз, пов’язаний з онкологією.

Кейт Міддлтон пожертвувала своє волосся

22 березня 2024 року Кейт Міддлтон вирішила розставити всі крапки над “i”. Сталося це, до речі, після появи в низці ЗМІ жахливого розмаїття версій про те, куди зникла принцеса Уельська. Так, герцогиня зізналася, що у неї виявили онкологічну недугу. Наразі мати трьох дітей змушена пройти хіміотерапію. Остання, як відомо, нерідко супроводжується випадінням волосся.

Кейт Міддлтон

Ось тільки саме з цим і пов’язаний один цікавий факт з біографії улюблениці публіки. Сталося це ще кілька років тому. Бачиш, влітку 2017 року Кейт Міддлтон пожертвувала своє волосся онкохворим дітям. Таке рішення прийшло до принцеси абсолютно спонтанно.

У той момент у Кенсингтонський палац прибув перукар Кетрін Джоуї Вілер. Чоловік, як неважко здогадатися, мав намір навести лад із локонами королівської особи. Річ у тім, що у дружини принца Вільяма волосся було вже досить довгим. І, за порадою фахівця, його слід було вкоротити. Цікаво, що саме під час стрижки Кейт і спала на думку ідея з благодійністю.

Кейт Міддлтон

“Безкорисливий вчинок”

“Джоуї переконав Кейт, що настав час зняти частину волосся. Він сказав, що воно просто стає занадто довгим. Поки Джоуї відрізав локони, їй спала на думку ідея зробити з ними що-небудь корисне, а не викидати. Вона сказала про це Джоуї, який визнав це блискучою ідеєю”, – поділився інсайдер у розмові зі ЗМІ.

Так, у липні 2017 року Кейт Міддлтон постала на публіці з помітно короткими локонами. А ось відрізані сім дюймів (або ж 18 сантиметрів; примітка редакції) вирушили до фонду Little Princess Trust. Останній є благодійною організацією, що виробляє перуки для онкохворих дітей, які втратили через недугу своє волосся.

Читайте також:  22 мільйони передплатників побачили Сальму Хайєк без макіяжу і ахнули

Кейт Міддлтон

Локони Кейт відправили під чужим ім’ям. Таким чином навіть у фонді не знали, що вони від королівської особи. Усе було підлаштовано так, що власницею пожертвуваних локонів було названо якусь жінку, яка проживає в районі Кенсингтон.

“Пожертвувати своє волосся на допомогу хворій дитині або молодому дорослому – це такий безкорисливий вчинок”, – вважає прессекретарка організації Хелен Кріз. Проте, за словами останньої, вона з колегами була приємно здивована і вдячна, що принцеса Уельська пожертвувала своє волосся.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я