Екс-президент Росії загрожує нападами на країни НАТО

16
Дмитро Медведєв

Колишній президент Росії Дмитро Медведєв погрожував напасти на країни НАТО. Збройні сили та об’єкти в країнах, які офіційно перебувають у стані війни з Росією або є союзниками противника, є законними цілями для нападу, написав Медведєв, який є заступником голови Ради безпеки Росії, на своєму каналі в Telegram.

До них 57-річний президент відніс і Нато: «Лідери країн Нато одностайно заявляють, що їхні країни та весь альянс не борються проти Росії. Але всі чудово розуміють, що це зовсім інше».

За словами Медведєва, окрім політичного керівництва та збройних сил противника та їх техніки, об’єкти військової та цивільної інфраструктури, такі як мости та енергопостачання, також є законними цілями атак. Він робив свої заяви у той час, коли московські війська знову завдавали масованих ракетних ударів по енергопостачанню України.

Медведєв звинуватив Нато в тому, що вона вже давно оголосила Росії «гібридну війну». Довірена особа лідера Кремля Володимира Путіна інтерпретувала масштабні постачання зброї в Україну, проти якої Москва веде агресивну війну з лютого як напад на Росію.

Читайте також:  Суперечки щодо закону про мобільність продовжуються

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я