До якої угоди дійшли Алек Болдуін та чоловік убитої Галини Хатчинс

23

Трагедія, що сталася торік на зйомках фільму «Іржа», стала ударом для всієї знімальної групи. Зрозуміло, після того, що сталося з оператором Галиною Хатчінс, роботу над фільмом призупинили. Але нещодавно стало відомо, що стрічку все ж таки дознімають. Причому виконавчим продюсером фільму стане чоловік загиблої Галини Метью Хатчінс. Алек Болдуїн, проти якого було висунуто звинувачення, теж повернеться до зйомок — він залагодив усі питання із родиною Галини Хатчинс. Сторони вирішили все мирним шляхом, і тепер справу проти Алека Болдуїна закриють. До якої угоди дійшли Алек Болдуін і чоловік Галини Метью Хатчинс, розповімо далі.

Справу проти Алека Болдуїна закриють

Сім’я оператора Галини Хатчінс після трагедії відчайдушно намагалася знайти винних. Метью Хатчинс подав до суду на Алека Болдуїна, Який, як стверджують багато джерел і сам актор, позбавив оператора Галину життя не навмисно, а випадково. Реквізитна зброя на знімальному майданчику виявилася зарядженою. Цікаво й те, що Болдуїн запевняв, що він не натискав на курок.

Як би там не було, Алеку вдалося залагодити всі питання із родиною Галини Хатчінс. Щоправда, далося йому це складно. Весь час після трагедії актор перебував у депресії. Зараз Болдуїн може вперше зітхнути з полегшенням, адже йому вдалося дійти згоди з чоловіком загиблої українки. Справу проти актора найближчим часом обіцяють закрити.

До чого прийшли сторони

Чоловік Галини Метью Хатчінс заявив, що не звинувачуватиме когось у трагедіїтому що це був нещасний випадок. Замість того, щоб приписувати комусь провину, Метью вирішив віддати шану своїй дружині та знімати останній фільм, над яким вона працювала.

«Ми досягли угоди, і тепер судова справа буде закрита. Я буду виконавчим продюсером фільму “Іржа”, зйомки якого з усією основною командою триватимуть у січні 2023 року. Я вдячний, що продюсери та весь колектив зможуть зібратися разом, щоб віддати шану останній роботі Галини»– Оголосив Метью Хатчінс.

Читайте також:  «Мірошна мрія». Алек Болдуін із дружиною святкують поповнення у сім'ї

До речі, до роботи у фільмі повернеться і режисер Джоел Соуз. Після фатального пострілу рік тому чоловік отримав поранення. «Іржа» могла стати грандіозним дебютом Галини Хатчинс у Голлівуді. На жаль, оператор уже не побачить, яким буде її дітище. Але Джоел Соуз пообіцяв, що не допустить, щоб праця Галини над фільмом виявилася непоміченою. До речі, чоловік Галини після того, як фільм вийде в прокат, отримає частину прибутку. Зрозуміло, гроші не замінять маму маленькому синові Галини. Але буде хоч якась підмога на майбутнє. Та й Алек Болдуїн обіцяв, що дбатиме про хлопця.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Matthew Hutchins (@mhutchins777)

У своєму Інстаграмі Алек Болдуін теж написав кілька слів про те, що справу нарешті врегулювали. «Протягом усього цього складного процесу кожен мав бажання робити те, що буде краще для сина Галини. Ми вдячні всім, хто сприяв урегулюванню цієї трагічної та болючої ситуації»– Написав актор у Мережі.

Впевнені, що тепер, коли сторони конфлікту досягли мирної угоди, всім стане простіше справлятися зі втратою і рухатися далі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я