Дії водія у разі відмови гальм

20
за рулем

Виникнення несправності автомобіля під час поїздки завжди відбувається несподівано і може не тільки зіпсувати настрій, а й спричинити трагічні наслідки. Однією з найнебезпечніших несправностей, які можуть статися в автомобілі, є відмова гальмівної системи. Причин для різкої появи цієї несправності досить багато і якщо це все-таки сталося, необхідно постаратися не впадати в паніку, а намагатися зробити все можливе для взяття ситуації під свій контроль.

Насамперед у такій ситуації необхідно включити аварійки, для попередження про вашу несправність інших учасників руху. Далі якщо дозволяє ситуація на дорозі почніть плавне зміщення до узбіччя і паралельно за допомогою коробки передач здійснюйте послідовне зниження передач, після чого увімкніть і утримуйте гальмо стоянки, це допоможе зупинити автомобіль.

У випадку, коли поломка відбулася на жвавій ділянці дороги, де необхідно зупинитися негайно, допоможе відключення запалення та перемикання відразу на першу передачу, ця процедура з великою ймовірністю виведе з ладу вашу коробку передач, зате збереже здоров’я і життя вам та іншим учасникам руху . Якщо під час відмови гальм швидкість не дуже велика, можна погасити її за допомогою чагарників або дорожнього відбійника. Після повної зупинки автомобіля постарайтеся виявити причину несправності, після чого евакуюйте машину до місця ремонту.

Читайте також:  Білий або чорний: який хліб корисніший і чому

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я