Як уберегти своє авто від угону. 5 ефективних способів

34
Авто кража

На жаль, за останні кілька років кількість автомобільних викрадень по всій території України збільшилась у кілька разів. Хвиля угонів викликана почуттям безкарності, відсоток розкриття угонів по країні вкрай низький, та й ті автовикрадачі, які трапляються на крадіжці автомобілів, найчастіше обробляються звичайним штрафом. У ситуації, що склалася, захист авто від угону цілком і повністю покладається на плечі власників.

Незважаючи на загальноприйняте твердження, «якщо захочуть викрасти, то все одно викрадуть» яке наочно підтверджує статистика, вберегти свій автомобіль можна і нижче ми розглянемо 5 банальних, але ефективних способів, які змусять викрадачів відмовитись від спроби проникнення у ваше авто.

Неприваблива марка автомобіля

Особливу увагу викрадачів привертають автомобілі класу люкс, таких відомих марок як: BMW, Lexus, Audi, Mercedes, Toyota, Honda, Volkswagen. Найчастіше саме цими автомобільними брендами переповнена поліцейська база викрадення автомобілів. Залежно від конкретної марки, прибуток за викрадення одного авто може досягати десятків тисяч доларів.

З іншого боку привабливими для викрадачів є дешеві автомобілі, на деталі яких завжди є попит і їх легко, швидко і відносно безпечно можна продати, розібравши на частини. Під цю категорію підпадають автомобілі: ВАЗ, Lanos, Chevrolet.

На щастя, як говорить вперта статистика, існує багато автомобільних брендів, які викрадачів майже не цікавлять. До таких марок автомобілів відносяться: Volvo, Fiat, Jeep, Subaru, SsangYoung, Suzuki, Peugeot та Citroen. Пов’язано це з тим, що дані марки автомобілів не дуже поширені на території України і відповідно попит на деталі набагато нижчі, а переганяти повністю автомобілі цих марок не прибутково і ризиковано.

Елітна сигналізація

Багато автовласників, які намагаються заощадити на сигналізації або довіряють безпеку свого авто встановленим штатним системам, роблять велику помилку. Схеми всіх базових сигналізацій досвідчені авто викрадачі вже давно знають і обходять такий захист за лічені секунди. Дорога сигналізація теж не зможе повністю убезпечити ваш автомобіль, але ускладнити процес угону та змусити зловмисників відмовитися від спроби злому вона цілком здатна. Представники різних компаній, що спеціалізуються на установці протиугінних систем, сходяться на думці, що встановлювати дорогу сигналізацію необхідно, і вона буде ефективна, особливо якщо її доповнити механічними засобами захисту.

Читайте також:  Де можна в Києві відновити супорти та відремонтувати стартери?

Додатковий механічний захист

Сучасні електронні сигналізації здатні надати справді гарний захист. У дорогих моделях сигналізації застосовуються різні ключі авторизації між брелоком та центральним блоком, це дозволяє надійно убезпечити брелок від сканування. Як додаток у дорогих сигналізаціях використовується також іммобілайзер з «секретками», які встановлюються в різних місцях в автомобілі, що ускладнює завдання викрадення автомобіля.

З іншого боку видів елітних сигналізацій не так багато, і досвідчені злодії можуть бути з ними знайомі, тому навіть найкращу сигналізацію краще доповнити механічними засобами захисту. Це може бути блокатор руля або блокування коробки передач окремим ключем, для відключення якої в деяких випадках доведеться розібрати половину автомобіля.

Комплексний захист

Найчастіше злодії віддають перевагу автомобілям, які легше розкрити. Викрадачі не зацікавлені в довгій метушні із замками, тому якщо вони виявлять, що в автомобілі присутні кілька ступенів електричного та механічного захисту, то, швидше за все, вони кинуть машину і вирушать на пошуки іншого, менш захищеного автомобіля. Навіть якщо кожен із ступенів захисту окремо не є складним, то в сукупності вони все одно заберуть у злочинців занадто багато часу.

Дорога система електричної сигналізації і парочка механічних перешкод у сукупності з розміщенням автомобіля на стоянці, що охороняється і добре освітленою, являють собою той комплекс заходів безпеки, яких буде достатньо для того, щоб злодії не захотіли зв’язуватися з вашим автомобілем.

Нестандартний зовнішній вигляд

Як би смішно і безглуздо це не звучало, але захистити вашу машину від угону допоможе тюнінг. Він суттєво ускладнює роботу викрадачам, оскільки помітну машину складно непомітно перегнати, а для позбавлення тюнінгу необхідне місце і спеціальне обладнання, що дуже клопітно і затратно. Випадків, коли викрадачам потрібен якийсь конкретний автомобіль, якогось конкретного власника дуже мало, тому викрадачі завжди намагатимуться викрасти якнайменше захищений і непомітний автомобіль.

Читайте також:  Tesla не виправдала очікувань ринку через високі % ставки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я