День відкритих інновацій пройде у Нюрнберзі

5

Поспішайте бачити, як штучний інтелект і роботи роблять нашу планету чистішою – таке не можна пропустити!

День відкритих інновацій пройде у Нюрнберзі

Всім вже порядком набридли гучні заяви про «прориви» та «інновації». Але те, що готуються показати німецькі вчені, справді захоплює дух. День відкритих інновацій пройде 7 листопада 2024 року в Нюрнберзі в рамках програми підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) «ІІ-хаб для пластикової упаковки».

Читайте також: Штучний інтелект перетворить логістику в Німеччині

Чи знаєте ви, що відбувається з пластиковою пляшкою після того, як ви викидаєте її в сміттєвий бак? Зазвичай нічого особливого. Але в рамках проекту K3I-Cycling кожен шматочок пластику стає учасником дивовижної пригоди. Лабораторія JOSEPHS® перетвориться на справжній театр технологічних чудес, де головні ролі виконають розумні машини.

Уявіть собі фабрику, де всі машини спілкуються між собою, немов у науково-фантастичному фільмі. Лише це не фантастика, а реальність. Кожен апарат знає свою роль: одні віртуозно сортують відходи, інші вишукують небезпечні предмети на кшталт літій-іонних батарей, треті перетворюють сміття на цінну сировину для подальшої переробки.

День відкритих інновацій: що можна побачити?

Досить теорії – переходимо до практики! Серед іншого, у програмі дня:

  • демонстрація роботи розумних сортувальних ліній у реальному часі;
  • показ системи DangerSort – робота-сапера, який виловлює небезпечні батареї з потоку сміття;
  • презентація цифрових двійників – віртуальних копій кожного етапу переробки.

День відкритих інновацій пройде у Нюрнберзі. Foto: Firn/shutterstock.com

А тепер увага: це не звичайна наукова конференція, де вчені говорять своєю, незрозумілою простою смертною мовою. Організатори обіцяють живі демонстрації, зрозумілі пояснення та можливість поставити будь-які питання експертам.

Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини не дарма вклало кошти у цей проект. Перед нами — майбутнє переробки відходів, яке вже настало.

Читайте також:  Збій в операційних системах Microsoft вдарив по Німеччині

Зареєструватись на захід можна тут.

Про всяк випадок захопіть із собою пару використаних пластикових пляшок. Хто знає, можливо, саме вони стануть першими учасниками революційного експерименту за програмою розумної переробки?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я