Чи можна класти вилки зубцями нагору: що говорить забобони

65

Хоча ніж є справжньою “зіркою” забобонів, з вилками пов’язано не менше прикмет. Одна з них забороняє класти прилади зубцями на столі. Не рекомендують ставити вилки в органайзер зубцями вгору. З чим це пов’язано?

Насамперед вилка викликає побоювання у забобонних людей, оскільки вони вірять, що будь-який гострий прилад є “магнітом” для нечисті. Тому також не рекомендується залишати вилки на столі на ніч, пише портал Obozrevatel.

Щодо положення зубцями вгору прикмета свідчить, що таким чином власник може притягнути до будинку конфлікти та сварки, а також проблеми у різних сферах, хвороби та бідність.

Ще за однією версією, вилка, залишена зубцями нагору, може призвести до самотності. Це правило, за словами забобонних, стосується і одружених людей, і самотніх. У першому випадку це нібито може призвести до розлучення, а в другому – до того, що людина ніколи не знайде щастя в коханні.

Скептики ж кажуть: залишена зубцями нагору вилка справді може призвести до неприємностей, проте більш приземлених. Зокрема нею можуть поранитися мешканці. Особливо діти. Також існує небезпека і для тварин, які одним незручним рухом можуть травмувати себе чи оточуючих.

Читайте також:  Яблуко на ніч: користь чи шкода?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я