Чи лагодить Дженніфер Лопес з колишньою дружиною Бена Аффлека

117

Не всім вдається налагодити добрі стосунки із колишніми свого партнера. Зрозуміло, це не завжди потрібно. Але якщо ситуація стосується дітей, то спілкування не уникнути. Нинішня дружина Бена Аффлека Дженніфер Лопес тому часто спілкується з його колишньою — Дженніфер Гарнер, адже в Аффлека та Гарнер троє спільних дітей. Як склалося спілкування жінок, чи вони чи косо поглядають одна на одну, розповімо далі. Нещодавно Дженніфер Лопес висловилася про колишню Аффлекаі після цього все стало на свої місця.

Дженніфер Лопес висловилася про колишню Аффлека

Бен Аффлек намагається багато часу проводити зі своїми дітьми від Дженніфер Гарнер. Синків у них троє: 16-річна Вайолет, Серафіна, якій виповнилося 13, і зовсім молодий Семюель, якому зараз 10 років. Через дітей доводиться спілкуватися між собою та обраницями Бена: нинішньою та колишньою. Між ними немає жодної ворожнечі, розгляду та з’ясування стосунків.

Дженніфер Лопес каже, що чудово ставиться до колишньої дружини Бена. Співачка та актриса навіть підкреслює, що у Гарнер їй є чому повчитисяадже вона така гарна мати. Вона вважає, що Дженніфер та Бен для своїх дітей стали зразковими батьками і це дуже цінно. «Вони дивовижні батьки. Вони так злагоджено працюють разом. Нам усім є чому повчитися у них»– Визнає Джей Ло.

Нагадаємо, що Гарнер і Аффлек одружилися 2005 року. Вони разом пройшли довгий шлях у 10 років. Але в результаті зберегти свої стосунки парі не вдалося. Бен і Дженніфер розлучилися. Актор зізнавався, що не почував себе цілком щасливим та вільним у шлюбі з Гарнером. Його ніби щось сковувало.

Також Аффлек в інтерв’ю ділився, що саме через колишню дружину почав випивати. У результаті він навіть публічно назвав себе алкоголіком. Хоч би які розбіжності між Беном і Дженніфер, заради дітей (і виключно заради цього) вони продовжують спілкуватися.

Читайте також:  Як Гвінет Пелтроу відреагувала на весілля свого колишнього з Дженніфер Лопес

Місіс Аффлек все розуміє

Дженніфер Лопес підтримує свого чоловіка. Вона сама мати, тому розуміє, як важливо спілкуватися зі своїми дітьми, бути з ними на одній хвилі. Тим більше переживати та ревнувати причин немає. Лопес впевнена, що вони із чоловіком єдине ціле. Знаменитість важливим жестом вважає те, що взяла прізвище чоловіка. Тепер вона місіс Аффлек. Щоправда, Дженніфер чудово розуміє, що для шанувальників її таланту вона назавжди залишиться Джей Ло.

Чудово, що Бен Аффлек і Дженніфер Лопес зараз так свідомо підходять до шлюбу. Не дарма вони так довго чекали, щоб нарешті прийти до цього.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :