Чому Вікторія Бекхем виглядає набагато молодшою за свій вік

16
Вікторія Бекхем

Як тобі напевно відомо, нещодавно дружина Девіда Бекхема відзначила свій ювілей. Так, бізнес-вумен відсвяткувала своє п’ятдесятиріччя. І, мабуть, складно повірити, що багатодітна мати може мати такий ідеальний вигляд у своєму віці. Але в чому полягає секрет краси Вікторії Бекхем?

Секрет краси Вікторії Бекхем

Харчування

Мабуть, однією з хитрощів, яких змушена вдаватися колишня учасниця групи Spice Girls, є її особлива дієта. Так, уже протягом багатьох років Вікторія Бекхем їсть форель, овочі, фрукти, бобові та цитрусові. У раціоні дизайнера ти не побачиш ні молока, ні цукру, ні особливо сирів тваринного походження.

Вікторія Бекхем

Що цікаво, навіть Девід не перестає дивуватися такій витримці дружини. В одному з недавніх інтерв’ю колишній капітан збірної Англії зізнався, що Вікторія ось уже 25 років їсть одне й те саме. «З того моменту, як ми познайомилися, вона щодня харчується лише смаженою рибою та тушкованими овочами. Вона дуже вибаглива у їжі. Найчастіше страви для неї готують без соусів та олії».

Тренування

Але, звичайно ж, однією лише дієтою ніяк не позбутися. Тому Вікторію Бекхем нерідко можна застати на тренуваннях. Останні для дизайнера — все одно, що почистити зранку зуби. Так, знаменитість починає свій день із швидкого кроку чи бігу в гору під великим кутом. Потім за графіком заняття з гирями та стрічками. І так дві години шість днів на тиждень. Мабуть, результат очевидний у прямому значенні слова, чи не так?

Вікторія Бекхем

Догляд за шкірою

Хоча, варто зізнатися, секрет краси Вікторії Бекхем, вірніше, один із них, також полягає і у правильному догляді за шкірою. Бачиш, дизайнер і сама не раз зізнавалася, що зволоження шкіри є для неї базовим етапом у догляді за собою. Дружина Девіда не тільки не пропускає такої процедури, але й може повторити її протягом дня.

Читайте також:  Чому Девід і Вікторія Бекхеми сплять окремо

Що вже казати, Вікторія не сідає в літак без сумочки, повної сироваток та кремів. «Я наношу макіяж. Після цього додаю зволожуючий крем, щоб освіжити його. Тоді мій макіяж не набуває забитого вигляду, а, навпаки, виглядає свіжо і сяє через крем».

Вікторія Бекхем

Мікронідлінг

Безумовно, кожен, хто стежить за життям Вікторії Бекхем, знає, що воно також є фанаткою мікронідлінгу. Дана косметологічна процедура, як відомо, полягає у стимулюванні регенерації шкіри та введенні різних омолоджувальних препаратів за допомогою пучка тонких голок. І, судячи з дизайнера, цей метод явно робітничий. Адже на її обличчі у 50 років практично немає зморшок, а сама шкіра гладка та пружна.

Вітаміни

Останнім молодильним яблучком екс-учасниці Spice Girls є вітаміни для жіночого здоров’я. Це і колаген, і риб’ячий жир, магній, цинк, і навіть вітамін С. Хоча, варто зазначити, що головним секретом Вікторії є зовсім не все перераховане вище, а фахівець своєї справи. Саме завдяки останньому вона спромоглася підібрати і дієту, і фізичні навантаження, і навіть процедури. До речі, а як ти стежиш за своєю зовнішністю?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я