Чому весілля Меланії та Дональда Трампа дивує і через роки

48
Меланія і Дональд Трамп

Весілля Меланії і Дональда Трампа поза всяким сумнівом не може не привертати уваги і через роки. Адже одруження колишнього президента США (на той момент тільки майбутнього) буквально дивує масштабами. Що вже говорити, серед гостей були далеко не прості люди. Ось тільки, незважаючи на всю канонічність події, одна деталь і сьогодні викликає питання у багатьох користувачів мережі.

Весілля Меланії та Дональда Трампа

Меланія і Дональд Трамп

26 квітня 2004 року майбутній 45-й президент США почув заповітне “Так!” від словенки Меланії Кнавс у її 34-й день народження. До речі, самому Трампу на той момент уже виповнилося 58 років. А менше, ніж через рік вони вже мали право називати одне одного законними чоловіком і дружиною. Так, 22 січня 2005 року в Морській єпископальній церкві на острові Палм-Біч у штаті Флорида вони пов’язали себе узами шлюбу.

Меланія і Дональд Трамп

Варто зазначити, що ні наречений, ні наречена не є членами єпископальної церкви. Однак, як неважко здогадатися, це ніяк їм не завадило. Саме ж весілля Меланії та Дональда Трампа відбулося в маєтку чоловіка “Мар-а-Лаго”. І, що важливо, захід був класичним за всіма параметрами. Крім одного. Бачиш, замість традиційного букета квітів у нареченої були… чотки. Але про це трохи пізніше.

Меланія і Дональд Трамп

Важливо відзначити, що гості були до пари нареченому. Так, наприклад, варто згадати Гайді Клум, Шакіла О`Ніла, Барбару Вотерс, Саймона Коуелла, Кеті Курік, Метта Лауера, Келлі Ріпу і навіть Конрада Блека. Але, безумовно, головними гостями урочистості стали Білл і Гілларі Клінтон.

Данина традиціям

Меланія і Дональд Трамп

Основна ж увага була прикута до нареченої. І дивуватися тут нічому. Адже Меланія не збиралася задовольнятися малим. Ще перед весіллям вона поставила недвозначну умову: сукня має бути тільки найкращою і найдорожчою. У підсумку у Дональда не залишалося іншого вибору, крім як розщедритися на вбрання з колекції Christian Dior.

Читайте також:  Майк Пенс планує вступити в президентські перегони

Меланія і Дональд Трамп

І, що вже приховувати, атлас у відтінку “дюшес” і повністю ручна робота явно того варті. А якщо бути точніше, то коштували вони 100 тисяч доларів. Найкращі майстри згаданого бренду розшивали сукню стразами і перлами. Саме ж пошиття зайняло 550 годин. У результаті вбрання Меланії важило 27 кілограмів. Не дарма кажуть, що краса вимагає жертв. І якщо нареченій довелося посміхатися в такому важкому вбранні, то гаманцю нареченого довелося неабияк спорожніти заради цього.

Меланія і Дональд Трамп

Проте вбрання Меланії привернуло увагу завдяки одній деталі. Бачиш, замість традиційного весільного букета наречена йшла до вівтаря з вервицями. У них, до речі, завчасно вплели троянди. На перший погляд таке рішення неймовірно дивує. Однак важливо відзначити той факт, що це була данина традиціям. Так, згідно зі звичаєм, сім’я в день весілля має вручити нареченій щось старе. У результаті такою річчю стали чотки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я