Чому руйнуються міцні шлюби: 7 важливих причин

16

Вам здається, що у вас найміцніші стосунки і ніщо не зможе потурбувати вашу спілку? На жаль, ви глибоко помиляєтесь. Існує низка причин, через які навіть найміцніші відносини можуть дати тріщину.

Портал 7days навів причини, через які навіть найміцніші пари можуть розпастися.

Сімейні кризи

Перша та найважливіша причина. 1 рік, 3 роки, 5 років, 7 років, 10 років, 12 років, 15 років, 17 років є критичними практично для будь-яких відносин. І якщо в ці періоди вам здається, що нерозуміння з партнером/партнеркою є особливо гострим, цілком імовірно, що це вплив кризи, який можна і потрібно долати.

Ви уникаєте конфліктів та приховуєте те, що відчуваєте

У вашому сімейному житті вам складно говорити про те, що вам не подобається – аби не сваритися і не скривдити партнера/партнерку. Це можливо з кількох причин: всі спроби марні і вас не чують, а ваша щирість ні до чого не призводить. Цілком ймовірно, що тільки вдвох ви так і не зможете домовитись. Вам потрібен третій, щоби виступати психологом-медіатором у даному питанні.

Ви жертвуєте собою на благо відносин

Ви перестаєте спілкуватися зі своїми друзями, забуваєте про себе, свої інтереси. Ви повністю присвячуєте себе партнеру/партнерці та вашим відносинам. В даному випадку вам варто почати робити те, що ви ніколи раніше не робили, – не дивлячись на те, що партнер/партнерка образиться, стане думати про вас погано, змінить до вас своє ставлення, піде. Ви повинні почати цінувати свої власні щирі бажання та задоволення, і лише тоді ваш партнер/партнерша почне ставитись до вас з повагою.

Ви живете в ілюзії, що колись ваш партнер/партнерша зміниться

Ви просто втрачаєте свій час – рано чи пізно вас спіткає розчарування. Вам варто або прийняти свого реального партнера таким, яким він є насправді, або припинити стосунки. Перевиховання іншої людини у сімейному житті неможливе.

Читайте також:  Як підтримати жінку під час ПМС?

Ви перестали проводити час один з одним

З часом люди змінюються, а разом із ними змінюються та його інтереси. І якщо один партнер розвивається, а інший деградує чи залишається на місці, то є шанс, що момент непримиренних протиріч настане. І вам просто стане нема про що навіть мовчати, а не тільки розмовляти. Ви почнете уникати один одного, жити різними життями. І в даному випадку глибоко нещасними виявляться обидва партнери.

Ошукані очікування

Ви довго уявляли, якими буду ваші стосунки, коли ви одружитеся, коли з’являться діти, а насправді відбувається зовсім не те, про що ви мріяли. У вашому житті настає глибоке розчарування та відчуття того, що ви обдурені та віддані. Така незгода з реальністю призводить до серйозного дискомфорту, депресій, а пізніше і до руйнування сім’ї.

Ви без приводу ревнуєте та мучите партнера підозрами

В даному випадку проблема більше не в зрадах, а в особистій невпевненості, у порушенні особистих кордонів та в нерозумінні, а яким взагалі буде завтрашній день. І всі ці страхи та невдоволення переносяться на партнера/партнерку.

Звичайно, у всіх цих причинах можна і потрібно розбиратися разом із фахівцем. І вчасна психологічна допомога здатна зберегти сім’ю і повернути вашій парі комфорт.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я