Чому не варто відкривати холодильник без особливої ​​причини, ставити його біля плити та накопичувати в ньому шар льоду

48

У ході проведеного LG Electronics (LG) дослідження було зроблено висновок, що дві третини жителів Латвії схильні щодня відкривати холодильник без особливої ​​причини. Для одних це може бути несвідома звичка, для інших – втома або просто нудьга, коли щоразу, відкриваючи дверцята холодильника, сподіваєшся побачити в ньому щось нове. Враховуючи зростання цін на електроенергію, експерти розповіли, як споживати її менше та наскільки вигідна подібна звичка “відкриття холодильника”.

67% або дві третини опитаних зазначили, що без особливої ​​причини відкривають холодильник у середньому тричі на день. Тим часом, чверть респондентів вказали, що вони ніколи не відкривають холодильник без особливої ​​причини.

Відкриваючи дверцята холодильника рідше, можна скоротити втрати холодного повітря аж до 41%, таким чином зменшивши і споживання енергії. нормальну температуру, що позначиться на щомісячних рахунках за електрику”, – зазначає Андріс Калніньш, експерт із продуктів LG.

Звісно, ​​не лише жителі Латвії стикаються із “синдромом відкривання холодильника”, тому в магазинах доступні також холодильники з додатковою інтерактивною панеллю. Постукавши в дверцята холодильника, можна побачити продукти, що знаходяться в ньому, навіть не відкриваючи холодильник.

Як зменшити споживання електроенергії холодильником?

Холодильник не рекомендується ставити поруч із кухонним обладнанням, що виділяє тепло під час своєї роботи, наприклад, плитою, духовкою, посудомийною машиною. Чим тепліше поруч із холодильником, тим більше електрики холодильник споживає підтримки потрібної прохолоди. Для забезпечення циркуляції повітря не ставте холодильник ближче, ніж на 5–10 сантиметрів від стіни.

Крім того, споживання електроенергії можна оптимізувати, розмістивши продукти, що є в холодильнику, на деякій відстані від внутрішніх стінок холодильника, забезпечивши максимально вільну циркуляцію повітря. Якщо холодильник переповнений, і продукти знаходяться близько до внутрішніх стінок, пристрій буде споживати більше енергії. Рекомендується також звернути увагу на те, чи є в холодильнику функція Eco Friendly, що дозволяє йому працювати в режимі економії енергії, коли вас немає вдома та дверцята холодильника ніхто не відчиняє.

Читайте також:  Прокидаєтеся щоночі? Три захворювання, які можуть бути причиною

Не забувайте про регулярне розморожування холодильника

На споживання холодильником електроенергії впливає і те, як часто холодильник розморожують, якщо він не обладнаний функцією розморожування. Чим рідше його розморожуватимуть, тим товстіший шар льоду утворюється в морозильнику. Шар льоду створює ізоляцію і не забезпечує необхідного холоду, що знову ж таки позначиться на рахунках за електроенергію. Як тільки помітите у морозильнику хоча б незначний шар льоду – розморозьте холодильник.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я