Чому мова Меган Маркл на саміті для молоді рознесли в пух і порох

18

Меган Маркл вже не вперше звинувачують у егоцентризмі. Герцогиня, на думку багатьох, надто зосереджена у собі. Мова Меган Маркл у Великій Британії в рамках саміту One Young World стала ще одним доказом цього. Адже дружина принца Гаррі замість заявленого виступу про ґендерну рівність з’явилася на сцені з дифірамбами на честь себе. Герцогиня близько 54 разів за сім хвилин використала займенник «я». Детальніше про участь Меган у саміті та про приїзд герцогів Сассекських до Великобританії далі в матеріалі.

Чому мова Меган Маркл на саміті для молоді розкритикували

Принца Гаррі та Меган Маркл запросили взяти участь у саміті One Young World, який проходив у Манчестері. Для цього подружжя вирушило до Великобританії. Меган навіть запропонували виступити із промовою для молоді. Відомо, що герцогиня позиціонує себе як захисницю прав жінок, феміністку та гуманістку. Тому її мова мала стосуватися ґендерної рівності. Але після виступу Маркл отримала дуже неприємні відгуки.

«Вона фальшива гуманістка та фальшива феміністка. Кар’єристка, яка думала, що може стати знаменитістю у королівській родині. Вона найтоксичніша жінка, про яку я коли-небудь чула»– Наводить видання Daily Mail коментар однієї з мешканок Манчестера.

Що ж такого сказала Меган у промові, що на неї посипалася люта критика? Як зазначають експерти та королівські біографи, у промові Меган було мало сенсу і на тему вона не сказала практично нічого. Натомість герцогиня говорила про себе і досить багато. Показовим став той факт, що у своїй семихвилинній промові Меган близько 54 разів використала особистий займенник однієї особи однини – «я».

«Було просто “я, я, я”, вона вихваляла себе. Я не можу уявити, як 2000 молодих людей зрозуміли хоча б слово з того, що вона говорила», – Прокоментував промову Маркл головний редактор журналу Majesty Magazine. А королівський експерт Філ Дап’єр також додав, що у промові Меган був відсутній будь-який сенсА аплодували герцогині виключно завдяки її акторським здібностям.

Читайте також:  Джилл Байден на обкладинці Vogue: Сила та витривалість після викликів

Про що говорила Меган

Перед молодими лідерами Меган Маркл виступила з промовою про те, як їй вдалося досягти успіху. Герцогиня мала розкрити тему гендерної рівності. Але про це з вуст Мегана не прозвучало практично нічого. Вона міркувала про те, як із актриси «Форс-мажорів» вона перетворилася на жінку, яку звуть за один стіл із лідерами — впливовими людьми, такими як керівники гуманітарних організацій, активісти та навіть прем’єр-міністри.

Також Меган розповіла про те, як це бути матір’ю та дружиною. Вона зізналася, що зараз дуже щаслива. На превеликий подив, герцогиня відзначила, що вона рада знову повернутися до Великобританії. Звичайно, до такої заяви Меган після всього, що вона говорила про життя в королівській родині, багато хто ставився скептично.

Маркл намагалася у своїй промові мотивувати молодих людей діяти. Вона підкреслила, наскільки важлива впевненість у собі та рішучість, щоб не прогавити той момент, який може стати вирішальним. Також герцогиня порівняла себе з тими, перед ким виступала. Вона сказала, що колись була схожа на них: молода, амбітна. Можливо, Меган натякала на те, що молодь має брати з неї приклад. Цікаво, що у пресі розцінили промову Меган Маркл як натяк на її подальшу політичну кар’єру. Схоже, герцогиня планує стати США конгресменом чи сенатором.

Візит герцогів до Великобританії

Цікаво, що Гаррі та Меган у Великій Британії не зустрілися із членами королівської родини. Вони зупинилися в котеджі Фрогмор, який розташований всього за кілька миль від іншого котеджу Аделаїда. Там зараз живуть принц Вільям та Кейт Міддлтон з дітьми. Однак навіть така географічна близькість не спонукала герцогів Сассекських зустрітися з Кембриджами. Принца Чарльза та королеву Єлизавету II Гаррі та Меган також не відвідали.

Читайте також:  Як принц Джордж переміг у бійці з однокласником

Після саміту Сассекси вирушили до Німеччини, де заплановано ще один захід у рамках Ігор непереможених.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я