Чому мама Джей Ло у захваті від її возз’єднання з Беном Аффлеком

12

Нещодавно Дженніфер Лопес та Бен Аффлек зіграли весілля та потрапили до заголовків усіх топових видань. Найпримітніше в цих відносинах те, що вони зустрічалися давним-давно, ще 2002 року. На той час зірки збиралися одружитися, але через надмірну увагу з боку преси вирішили скасувати весілля. У результаті пара розпалася. І ось, через 20 років вони нарешті одружилися! Мама Дженніфер Лопес каже, що Бен — «справжнє кохання» її дочки. Сьогодні розповімо тобі історію романтичних відносин Джей Ло і поділимося думками її мами щодо шлюбу з Аффлеком.

Мама Дженніфер Лопес завжди знала, що дочка возз’єднається з Беном

Хоча дехто не вірив у союз Бена та Джен, мама співачки думала інакше. Згідно з джерелами, Гваделупі «Лупі» Родрігес знала, що одного разу її дочка возз’єднається зі своїм коханим. Лупі завжди говорила, що Бен був справжнім коханням Дженніфер.

Джен дуже близька зі своєю мамою. Тому думка батьківки для зірки важлива. Гваделупі багато зробила для кар’єри доньки. Завдяки мамі співачка полюбила музику та почала черпати з неї натхнення. Лупі завжди була сильною жінкою, яка хотіла, щоб її діти були незалежними. І таку ж людину їй вдалося виховати з Дженніфер.

Лопес до весілля з Беном мав кілька невдалих відносин

Перш ніж Джен возз’єдналася зі своєю справжньою любов’ю, вона мала довгу історію романів, які не увінчалися успіхом. Після давнього розриву з Аффлеком Джей Ло вийшла заміж за співака Марка Ентоні і народила близнюків.

2020 року Дженніфер зробила ще одну спробу побудувати щасливу родину з бейсболістом Алексом Родрігесомале плани зірвалися. А потім вони з Алексом оголосили про розлучення.

Бен Аффлек завжди подобався Гваделупі.

Для Дженніфер Лопес дуже важливо, щоб обранець ладнав із її мамою. І зараз співачка просто щаслива, адже вона отримала те, що завжди мріяла. Їй добре з Беном. Водночас Джен дуже рада, що її мама і новий чоловік чудово ставляться один до одного. Вони навіть можуть тусуватися разом і добре проводити час.

Читайте також:  "Мама пішла". Не стало Джорджії Холт, матері співачки Шер

Зважаючи на всі невдалі стосунки, які пережила її дочка, мама Джен була в захваті від того, що дочка возз’єдналася з Беном Аффлеком. А коли Бен і Дженніфер розлучилися багато років тому, Гваделупе сумувала. Незважаючи на те, що про стосунки тещі та зятя багато жартують, у Бена та Лупі все зовсім не так, як розповідають в анекдотах. Гваделупі щиро любить актора. І він платить їй тією ж монетою.

Під час весільної церемонії Джен і Бен не могли стримати сліз, коли нарешті сказали один одному «так» через 20 років після їхньої першої спроби. Так що врешті-решт мама Дженніфер мала правоговорячи, що Бен дійсно єдине справжнє кохання її дочки.

А ти віриш, що в людини може бути тільки одне справжнє кохання в житті?

Джерело: Bright Side

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :