Чому готівку не можна зберігати у спальні

63

Багато хто відкладає гроші на “чорний день” або ж на якусь дорогу покупку. Але мало хто знає, як правильно зберігати гроші, щоби вони примножувалися.

Йтиметься не про те, в якому банку вищий депозитний відсоток. Гроші можна зберігати і вдома. Але виявляється, що в жодному разі не можна їх залишати в спальній кімнаті. Це може негативно вплинути на фінансове становище сім’ї, пише Glavred.

Вважається, що в спальні гроші починають “лінуватися” та “спати”, бо це місце відпочинку. Гроші люблять рух. Коли вони просто лежать, то втрачають чинність і перестають працювати.

До того ж, вони починають віддавати свою негативну енергетику. Це може навіть вплинути на здоров’я. Якщо людина зберігає гроші під подушкою або в постільній білизні, ймовірно, вона може страждати на безсоння або прокидатися з головним болем або без настрою.

Де краще зберігати гроші

Гроші мають працювати. Чудовий результат вони приносять, коли купюри постійно задіяні та перебувають у кругообігу.

Краще не зберігати заощадження біля вхідних дверей, тому що через неї проходить енергія. Гроші потрібно тримати в спеціальному місці – потайному сейфі в робочому кабінеті або в скриньці із замочком.

Схованку краще створити у південно-східній чи східній частині кімнати. Разом із купюрами можна зберігати коштовності та кредитні картки. Зі сховища постійно потрібно брати купюри та поповнювати його новими.

.

Читайте також:  Нові розцінки за полонених: ув'язнені з ПВК подешевшали

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я