Чому діти Кейт Міддлтон завжди їдять окремо від батьків

15
Кейт Міддлтон

Виховання дитини, як відомо, справа досить індивідуальна. В одній сім’ї спадкоємцю буде дозволено все, в іншій же одне покарання змінюватиме інше. Але, як з’ясувалося, цікаві моменти можна виявити і в королівській родині. Так, наприклад, діти Кейт Міддлтон їдять окремо від батьків. У чому ж полягає причина такої традиції, ти дізнаєшся в найближчі кілька хвилин.

Діти Кейт Міддлтон їдять окремо від батьків

Ні для кого не секрет, що в монархії є свої правила і вказівки не тільки для слуг, а й для самих членів королівської сім’ї. Ба більше, вольності не дозволені навіть для найменших спадкоємців короля. І, безумовно, винятків немає навіть для улюбленців публіки.

Так, наприклад, діти Кейт Міддлтон їдять окремо від батьків. Це правило неухильно виконується не тільки в звичайні дні, а й на Різдво та інші свята. Здавалося б, у чому може бути причина такої недовіри до спадкоємців? Проте тому, що відбувається в королівській родині, є просте пояснення.

Як зізнався колишній королівський шеф-кухар Даррен Макгрейді, для початку принци Джордж і Луї, а також принцеса Шарлотта повинні навчитися “мистецтву ввічливої бесіди”. Щоправда, варто зазначити, що мало лише вивчити всі тонкощі світської розмови за столом. Треба ще й дорости до необхідного віку. “Діти завжди їли в дитячій, поки не стали достатньо дорослими, щоб правильно поводитися за обіднім столом”.

Незліченний список правил

Ба більше, за словами Макгрейді, який працював на королеву Єлизавету і принцесу Діану, через подібне свого часу пройшли і принци Вільям і Гаррі. Вони не тільки насилу дотримувалися цього правила, а й ще всіляко відмовлялися їсти зелень. А тому шеф-кухарю доводилося нерідко маскувати овочі під улюблені страви дітей принца Чарльза. Щоправда, час від часу здорове харчування спадкоємців порушувала сама леді Ді, водячи хлопчиків у Макдоналдс.

Читайте також:  Як Меган Маркл здивувала Єлизавету II вибором подарунка на Різдво

“Королівський дитячий садок був призначений не тільки для виховання умів молодих членів королівської сім’ї, а й для виховання їхніх смаків. Няня завжди контролювала меню і стежила за тим, щоб вони їли збалансоване харчування. Воно містило не тільки багато корисних овочів, а й знайомило їх із новими дорослими стравами”.

Як бачиш, не тільки працівники в Королівському палаці змушені дотримуватися незліченного списку правил, а й члени монаршої родини. Що ж до окремого прийому їжі у дітей і дорослих, то це здається цілком логічним. Адже варто враховувати, що йдеться далеко не про середньостатистичну сім’ю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я