Чому протистояння Кейт Міддлтон та Меган Маркл вийшло на новий рівень

49

Британська преса останнім часом приділяє максимум часу обговоренням розколу між Вільямом та Гаррі. Але обізнані люди кажуть, що на сварки між принцами можна не звертати уваги. Як би не були справи, Вільям і Гаррі залишаються братами. Принци рано чи пізно порозуміються один з одним спільну мову хоча б заради пам’яті матері. А ось протистояння Кейт Міддлтон та Меган Маркл – інша справа! Ці двоє однозначно не вгамуються, поки хтось із них не здобуде переконливу перемогу над суперницею. І ось яким став останній удар у відповідь Кейт Міддлтон!

Удар у відповідь Кейт Міддлтон. Медійне протистояння!

Підкилимна боротьба

Кейт Міддлтон і Меган Маркл ні на мить не переставали протистояти один одному. Принцеси конкурували за увагу публіки, навіть коли Гаррі із сім’єю ще жив під королівським дахом. Ось тільки ми з тобою часто бачимо лише верхівку айсберга. Часто протистояння зірок приймає досить несподівані для простого люду форми.

Візьми хоч вічну медійну конкуренцію дам! На перший погляд, Кейт як аристократка має набагато більше шансів перемогти в подібному протистоянні. Ось тільки не можна забувати, що Меган — актриса і чудово розуміє як слід подати себе перед публікою. Тому медійне протистояння принцес часто закінчувалося домінацією мадам Маркл.

Плани Меган

Останнім часом, наприклад, дружина принца Гаррі намагалася максимально часто потрапляти в об’єктиви папараці. Ключовим для Меган став ефектний вихід із чоловіком на заході, присвяченому захисту прав людини та боротьбі з расизмом. Чи бачиш, незабаром у подружжя Сассекських виходить автобіографічний документальний шестисерійний фільм на Netflix!

За задумом мадам Маркл, ефектна поява на публіці мало стати для шанувальників додатковим тизером до майбутнього кіносеріалу. Заодно актриса планувала ще раз втерти носа принцесі-конкурентці. Але удар у відповідь Кейт Міддлтон виразно застав хитромудру герцогиню зненацька!

Читайте також:  Родня Фредді Мерк'юрі віддала вогню все майно співака, крім однієї речі

Дії Кейт

Шанувальники подружжя Уельських помітили, що останнім часом Вільям з Кейт стали набагато частіше з’являтися в соціальних мережах. Подейкують, таким чином Міддлтон намагається протидіяти медійному засиллю Меган Маркл. Спочатку дружина принца Вільяма не могла потіснити суперницю на звичному їй полі. Але, судячи з усього, тепер Кейт навчилася діяти проти Меган!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The ​​Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Рівно в день, який мав стати черговим бенефісом Маркл, Міддлтон поділилася в Мережі шикарним чорно-білим знімком із чоловіком. На цьому фото подружжя зображено за лаштунками глобального заходу, присвяченого екології. Ну а 15 грудня Кейт та Вільям з’являться на телебаченні на концерті різдвяної пісні у Вестмінстерському абатстві!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The ​​Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Новий рівень протистояння

Знаючі люди сходяться на думці, що дії принцеси Уельської стали для Меган Маркл абсолютною несподіванкою. В якісь повіки у актриси не вийшло повністю перетягнути медійну ковдру на себе. Більше того, удар у відповідь Кейт Міддлтон загрожує Меган неабияким спадом популярності! Подивимося, що тепер зробить Маркл…

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я