Bürgergeld набирає чинності з 1 січня 2023 року

84

Після довгого обговорення новий дохід громадянина нарешті з’явився і набуває чинності сьогодні. Є деякі зміни, порівняно з попередньою моделлю Hartz IV.

Bürgergeld набирає чинності

У день Нового року Bürgergeld набирає чинності 1 січня 2023 року – новий дохід громадянина. Стандартні тарифи для тих, хто потребує, збільшаться приблизно на 50 євро.

З 1 січня одинокі та неповні сім’ї отримуватимуть 502 євро на місяць, а двоє дорослих партнерів, які перебувають у так званій спільноті, які потребують, отримуватимуть по 451 євро. Молоді люди віком від 15 до 18 років отримають 420 євро. Діти віком від 7 до 14 років отримують 348 євро. За дітей віком до 6 років оплачується 318 євро.

Протягом 12-місячного періоду очікування адекватність житла не перевіряється. До цього моменту фактичні витрати на квартиру сплачуються повністю. Протягом перших 12 місяців майно на суму до 40 000 євро захищене для першого, хто потребує. На кожну додаткову людину ця надбавка збільшується на 15 000 євро.

Якщо зустрічі пропущені без поважної причини, стандартна потреба може бути знижена на 10% на місяць. Якщо хтось не подає заяву про прийом на роботу або не бере участі в курсах, не домовившись про це, стандартна потреба може бути знижена спочатку на 10 % на один місяць. У разі повторного порушення обов’язків вона може бути знижена на 20% на два місяці, а на останньому етапі – на 30% на три місяці.

З середини року план співробітництва має замінити попередню інтеграційну угоду. Цей план повинен бути складений зрозумілою німецькою мовою співробітниками Центру зайнятості та одержувачами допомоги спільно та служити дорожньою картою для пошуку постійної роботи.

Читайте також:  Кюнерт закликає відмежуватися від AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я