Бен Аффлек знову нагодився закладати за комір. Свіжі фото тому доказ

303

Підозрювальна поведінка Бена Аффлека на нещодавній прем’єрі свіжого фільму з Дженніфер Лопес сполошила фанатів. На перший погляд нічого страшного не сталося. Актор прийшов розслаблений і добродушний, тішився життям і обіймав дружину. Ось тільки люди, які знають Аффлека не перший рік, з першого погляду на знімки схопилися за голову! Судячи з усього, поведінка Бена Аффлека на фото була викликана не лише радісними почуттями, а й напівдюжиною стосів чогось міцнішого.

Дивна поведінка Бена Аффлека

Сутичка із зеленим змієм

Чи бачиш, американський артист давно і безуспішно бореться із залежністю від міцних напоїв. Ця проблема допікає Аффлека вже понад 20 років! Тричі зірка Голлівуду навіть лягала в клініки, щоб «закодуватися» і нарешті позбавитися згубної залежності. Але щоразу Аффлек зривався.

На відміну від більшості колег, Бен щиро зізнається, що п’є. Більше того, за словами актора, любов до міцних напоїв у нього в прямому значенні слова в крові! «Батько мав із цим хронічні проблеми. Бабуся пила по-чорному. Брат, як і я, лежав деякий час у реабілітаційному центрі», – Розповідав в інтерв’ю Аффлек.

Підозріла ситуація

Цікавий факт: усі до єдиної кохані актори кажуть, що у Бена в житті є всього дві проблеми. Це схильність заливати свої прикрощі міцними напоями і зайва велелюбність. У решті Аффлек — хороша людина, чудовий батько, уважний супутник життя і нескінченно обдарований актор.

Тому, напевно, найдовші та найважчі запої у житті артиста траплялися саме на фоні проблем на особистому фронті. Так, наприклад, Аффлек зривався і пив по-чорному в процесі розлучення з Дженніфер Гарнер. Потім те саме повторилося в ході розставання з Аною де Армас. Але зараз у Бена все начебто добре!

Читайте також:  Вікторія Бекхем спровокувала хвилю чуток про розлучення з Девідом

Обнадійливі деталі

Втім, папараці, які бачили Аффлека в запої, були впевнені — до вечора Бен уже не зміг би стояти на ногах. А Дженніфер спокійно поділилася в Мережі роликом із влаштованої після прем’єри вечірки. Там Бен, хай і підозріло веселий, був цілком адекватний, а дружину обдарував акуратним, але ніжним поцілунком у скроню.

Можливо, мають рацію все-таки ті фанати, які стверджують, нібито Аффлек був п’яний любов’ю. Так, звучить подібна сентенція надто солодко. Але факти залишаються фактами: почни Бен заливати за комір так, як раніше, і з прем’єри фільму коханого актора довелося б виносити.

А дехто, втім, бачить у стриманості актора чергові докази. крутої вдачі Джей Ло. Не виключено, що Лопес просто тримає повний контроль над згубною звичкою коханого чоловіка. На це вказує і дивний спокій діви. Принаймні можна бути впевненим, що Аффлеку більше ніхто не дозволить вистачити за край!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я