Американські військові відкрили вогонь по об’єктах у Сирії

7

Це вже третій випадок, коли менш ніж за три тижні американські військові завдають ударів по об’єктах у Сирії, які, на думку Вашингтона, пов’язані з Іраном.

Американські військові відкрили вогонь по об’єктах у Сирії

Американські військові втретє за останні три тижні відкрили вогонь проіранськими бойовиками в Сирії. Раніше десятки військовослужбовців зазнали поранень внаслідок атак на американські бази в регіоні.

За заявою США, вони знову бомбардували позиції проіранських угруповань у Сирії. За словами міністра оборони США Ллойда Остіна, ударів на сході Сирії було завдано по двох об’єктах, що використовуються іранськими Стражами революції та союзними Тегерану угрупованнями. Це були центр військової підготовки та притулок. Атаки були скоєні у відповідь на напади на американських солдатів у Сирії та Іраку.

Це вже третій випадок, коли менш ніж за три тижні американські військові завдають ударів по об’єктах у Сирії, які, на думку Вашингтона, пов’язані з Іраном. Тегеран підтримує різні збройні угруповання, які США звинувачують у нападах на свої війська Близького Сходу. У середу Міністерство оборони США повідомило про авіаудари за складом зброї в Сирії. 26 жовтня США завдали ударів по двох базах на сході Сирії, які використовуються іранськими Стражами революції та «союзними угрупованнями».

Десятки американських солдатів отримали поранення

За останні тижні в результаті нападів на американські військові бази в Сирії та Іраку було поранено десятки американських військовослужбовців. Близько 900 американських військовослужбовців розміщено в Сирії та ще 2500 – в Іраку, щоб допомогти запобігти відродженню джихадистського угруповання «Ісламська держава» (ІД).

Напади на американську армію було скоєно на тлі війни між союзником США Ізраїлем та радикальним ісламським рухом ХАМАС у секторі Газа. Сотні бойовиків ХАМАС 7 жовтня перейшли на територію Ізраїлю із сектору Газа та звершили звернення щодо мирних жителів, у тому числі дітей. За ізраїльськими даними, близько 1200 людей було вбито в Ізраїлі і близько 240 осіб взято в заручники в секторі Газа.

Читайте також:  Загальнонаціональний рейд проти мережі фінансування ІД

Після цього Ізраїль оголосив війну руху ХАМАС, який США та ЄС відносять до терористичних організацій, і відтоді завдає ударів об’єктам цієї палестинської організації в секторі Газа. За даними ХАМАС, які не можуть бути підтверджені незалежною експертизою, до вечора неділі було вбито 11 180 людей.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :