Алеку Болдуїну загрожує тюремний термін: гроші та слава не врятують

52

У справі Алека Болдуїна про трагедію на зйомках фільму «Іржа» новий виток. Якщо раніше акторові вдалося врегулювати це питання з родичами Галини Хатчінс, то зараз історія обернулася зовсім інакше. Прокуратура Нью-Мексико не збирається заплющувати очі на те, що трапилося. Там заявили, що популярність Болдуїна не змінює ситуацію. Якщо було скоєно злочин, то винні мають бути покарані. Гроші чи слава нікого не врятують. Тепер Алеку Болдуїну загрожує тюремний термін.

Алеку Болдуїну загрожує тюремний термін

У прокуратурі висунули звинувачення проти Алека Болдуїна, а також проти Ханни Гутьєррес-Рід, яка працювала зі зброєю на знімальному майданчику Представники закону заявили, що якби актор і зброяра виконували свою роботу як слід, Галина Хатчинс була б жива сьогодні.

Тепер Алеку Болдуїну загрожує до 18 місяців ув’язнення. Також він має заплатити штраф у розмірі 5 тисяч доларів. Прокурора Мері Кармак-Алтвіс налаштована рішуче. Вона заявила, що всі рівні перед законом, тому Болдуїн не отримає «безкоштовну перепустку» лише через те, що він знаменитість.

«Те, що це нещасний випадок не означає, що це не злочин. Вони не хотіли цього робити, вони не мали наміру, але це все одно сталося, і це сталося не тільки через просту недбалість».– Додав прокурор.

Болдуїн свою провину не визнає

Алек Болдуін шкодує про те, що трапилося на знімальному майданчику. Але свою провину актор не визнає. «Це жахлива судова помилка», – Коментує Алек те, що в прокуратурі вирішили висунути проти нього звинувачення. Адвокат Болдуїна впевнений, що йому вдасться захистити свого підопічного.

Прокурор також зазначила у коментарі, що вони поспілкувалися з іншими акторами. Ті стверджують, що завжди перевіряють зброю особисто, навіть якщо менеджер-зброяр це нібито зробив. Болдуїн же не перевірив пістолет і вистрілив. Нагадаємо, що він репетирував сцену, де його герой різким рухом вихоплює «Кольт» 45-го калібру та стріляє. Цей постріл і перервав життя оператора з України Галини Хатчінс. Тому що набої виявилися бойовими.

Читайте також:  «Яке гарне кохання дочки». Шакіра зворушила шанувальників відео з батьком

Раніше родина оператора пішла на світову з Алеком Болдуїном. Чоловік Галини Хатчинс навіть погодився разом із Болдуїном знімати фільм, над яким працювала і Галина. Тепер же родичі жінки кажуть, що чекають на урочистості справедливості.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :