Air India заплатила 34 000 євро за підмочену репутацію

27

Під час польоту з Нью-Йорка до Делі пасажир помочився на жінку похилого віку. Лише за кілька тижнів скаргу було задоволено. Нерішуча реакція тепер дорого коштує Air India.

Air India заплатила 34 000 євро за підмочену репутацію

Чоловік нібито помочився на пасажира в літаку Air India – тепер авіакомпанія має сплатити штраф у розмірі трьох мільйонів рупій (понад 34 000 євро). Але це не все. Крім того, пілот, який відповідав за політ, не буде допущений до польотів протягом трьох місяців, оголосило У п’ятницю Управління цивільної авіації Індії. А помоченого взагалі заарештовано.

Цей випадок викликав безліч обурених відгуків в індійських ЗМІ та соціальних мережах. Air India звинуватили у недостатньо швидких діях. Авіакомпанія визнала помилки та пообіцяла їх усунути.

Наприкінці листопада п’яний чоловік, ймовірно, помочився на літню жінку в бізнес-класі під час польоту з Нью-Йорка в Делі. За кілька тижнів вона подала до поліції скаргу, повідомили місцеві ЗМІ. Жінка сказала, що її одяг, взуття та багаж були просякнуті сечею. Бортпровідники подарували їй піжаму та шкарпетки, а як альтернативне місце їй надали місце у відсіку для екіпажу замість безкоштовного місця в першому класі.

Компанія, за завданням якої чоловік летів у відрядження, відмежувалася від нього. За словами роботодавця, його було звільнено через цей інцидент. Пізніше його також заарештували поліцію Бенгалуру. У той час Air India заявила, що проводиться внутрішнє розслідування, екіпаж, який брав участь у ньому, наразі не перебуває в штаті, а політика продажу алкоголю на борту також переглядається. Жінці також було повернуто вартість квитка. І, нарешті, нещодавно Air India заборонила чоловікові літати її літаками протягом чотирьох місяців.

Читайте також:  Іранська розвідка представила доповідь про хвилю отруєнь

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я