AfD розкритикувала ЄС на мітингу у Магдебурзі

13

«Ми критикуємо ЄС за ескалацію, за надмірне регулювання, за узурпацію компетенції та за постійні заборони».

 

AfD розкритикувала ЄС на мітингу у Магдебурзі

На мітингу в Магдебурзі AfD розкритикувала Європейський Союз та закликала до змін. «Ми критикуємо ЄС за ескалацію, за надмірне регулювання, за узурпацію компетенції та за постійні заборони. Але ми за Європу це для нас ясно. Але ми не хочемо цього всеосяжного ЄС», – заявив лідер партії Тіно Крупалла у суботу у Магдебурзі на Старому ринку. Він піддав критиці заборону на нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, яка набуде чинності в 2035 році, вимоги до добрив для фермерів і енергетичну політику, а також санкції проти Росії.

За даними поліції, у мітингу AfD з назвою «Світ та суверенітет для Європи!» взяли участь близько 150 осіб, менше, ніж було зареєстровано. Неподалік пройшла гучна контрдемонстрація, у якій, за словами представника поліції, взяли участь від 60 до 70 людей. Європейські вибори відбудуться наступного року.

Лідер AfD у землі Саксонія-Анхальт Мартін Райхардт заявив: “Ми, AfD, як показують наші опитування, нестримні”. Він сказав, що громадяни цієї землі відчувають, що їм допомагають політики. «Ми хочемо нову, найкращу Європу. Ми хочемо Європу батьківщин, де всі народи збережуть своє право на незалежність». Райхардт крикнув у натовп: “Тільки ми, AfD, говоримо тут, у Німеччині: свобода і процвітання німецького народу понад усе, і нічого більше, дорогі друзі”.

Федеральне відомство з охорони конституції класифікує AfD як «підозрілу» по всій території Німеччини.

Читайте також:  Армін Лашет пропонує "вибирати канцлера інакше"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я