5 помилок при виборі вина, які допускають абсолютно все

42

Якщо ви не закінчували курси сомельє – може бути важко розібратися в різноманітності вин та всіх тонкощах, вказаних на етикетках пляшок. Тому багато хто робить ряд помилок і в результаті відчуває розчарування від власного вибору. Розповідаємо, що це за помилки та як їх уникнути, щоб піти з магазину зі смачним та якісним вином.

Купуєте вино в останню хвилину

Це одна з типових помилок, якої не завжди вдається уникнути. Можливо, вас в останню хвилину покликали на вечірку або вечерю, і у вас просто немає часу піти до свого улюбленого винного магазину, і ось, ви біжіть до найближчого супермаркету, щоб купити пляшку навмання. В ідеалі все ж таки спланувати вечір заздалегідь і доїхати до спеціалізованого бутіка. А якщо не виходить – можна купити замість вина солодощі чи букет квітів, радить Marieclaire.

Уникаєте консультантів

Відмахуватися від порад продавців, вважаючи, що їхні поради тільки збожеволіють, — теж помилка. Як правило, у добрих винних працюють компетентні люди, здатні допомогти вам зробити правильний вибір. Тож не соромтеся і не бійтеся звертатися до консультантів.

Не враховуєте поєднання зі стравами

Якщо ви вибираєте вино на вечерю — великою помилкою буде не врахувати, який напій найкраще поєднується з конкретними стравами. На щастя, зараз є десятки додатків та ресурсів, які дадуть вам швидкі та прості рекомендації щодо цього. Однак якщо з якоїсь причини у вас немає можливості ними скористатися (або звернутися до консультанта) – вибирайте класичне Совіньйон Блан або Піно Нуар.

Судіть з етикетки

Все більше винаробок вигадують яскравий цікавий і незвичайний дизайн для етикеток своїх пляшок. І часто це дійсно працює – якщо покупець бачить великий асортимент і губиться, з найбільшою ймовірністю він вибере вино з найкрасивішою та помітною етикеткою. Але чи варто згадувати, що за яскравою обгорткою може ховатися посередній напій? Краще мати хоча б базові знання про вино та орієнтуватися при виборі на них.

Читайте також:  Чому не можна ставити на стіл порожню пляшку: суть прикмети

Купуєте одне й те саме вино

Добре, якщо ви знайшли улюблену пляшку, яка не набридає місяцями. Однак часом варто вийти із зони комфорту заради нових смакових вражень. Спробуйте хоча б змінити регіон: серед таких популярних, але багатообіцяючих — Ліван, Хорватія, Греція і Болгарія.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я