5 наукових фантастичних відкриттів, яких чекають усі

3

Вигадка минулого стає реальністю, і те, що здавалося неможливим, вже проходить тести в наукових центрах.

Прогрес йде вперед. Іноді він робить це занадто повільно, а людство не любить чекати. Ось 5 наукових фантастичних відкриттів, яких ми особливо сильно чекаємо. Вони все змінить.

1. Безсмертя та управління генетикою

Акторська майстерність – це програма. Як і будь -яка програма, її можна зламати. Вчені вивчають теломери, стовбурові клітини, механізми регенерації. Є сподівання, що процес можна зупинити. Або принаймні сповільнити.

Загальна інженерія вже дозволяє редагувати ДНК, лікарські засоби для спадкових захворювань, персоналізованих дітей, посилення когнітивних здібностей.

Це лише невелика частина того, що вже можливо. Але можливості не є гарантією. Що станеться, якщо контроль над генами потрапляє в руки корпорацій? Чи держави? Світ зміниться, а не те, що на краще.

У Німеччині старіння досліджень має довгі традиції. Ще в 1938 році в Лейпцигу було засновано німецьке стареве товариство (Deutsche Gesellschaft Für Altersforschung)

2. Штучний інтелект та віртуальна реальність

Комп’ютери навчилися писати тексти, складати музику, малювати картини. Але це лише початок. Повний штучний інтелект замінить програмістів, лікарів, суддів, політиків. Це полегшить життя. Або складніше.

Віртуальні світи стають більш реалістичними. Поки що це лише ігри. Завтра це може бути альтернативою життю. Моделювання, в яких людина не може відрізнити реальність від ілюзії.

У Німеччині такі інститути, як Товариство Макса Планка та Товариство Фраунгофера, активно працюють над розвитком та технологіями. Крім того, країна проводить ініціативу кібер -долини, об’єднуючи провідні наукові центри спільних досліджень у галузі ШІ.

3. Колонізація космосу та зустріч з прибульцями

Людство навряд чи освоїло найближчу орбіту. Сьогодні рейси на Марс здаються неминучими. Але є проблема. Космос не створюється для життя: випромінювання, низька тяжкість, відсутність ресурсів.

Читайте також:  Помилки "Виявлено активну PHP сесію" і "REST API видав помилку"

Німецький аерокосмічний центр (DLR) проводить експерименти щодо виживання земних організмів у марсіанських умовах. В одному дослідженні лишайники та синьо-зелені водорості успішно вижили та продовжували фотосинтез.

4. Телепортація та подорожі в часі

Рухаючись без доріг, без літаків, без машин. Він вийшов з дому і після другої була в іншому місті. Або в іншій країні. Економіка перестане залежати від транспорту. Межі втратить сенс.

Якщо ви можете стрибнути в космос, чому це неможливо вчасно? Минуле тримає помилки, майбутнє – це загадка. Люди мріють бачити майбутній світ. Або змінити те, що вже сталося.

Німецькі вчені активно беруть участь у міжнародних проектах, пов’язаних з квантовими технологіями. Що стосується подорожей, то дослідження все ще є.

5. Джерело нескінченної енергії

Людству завжди бракує енергії. Ми спалюємо паливо, будуємо ядерні станції, заповнюємо поля сонячними батареями. Але все це компроміси.

Ядерний синтез обіцяє вирішити проблему назавжди. Енергії зірок достатньо протягом століть, природа не постраждає, і політики забудуть про нафтові війни. Але в той час, як термоядерні установки споживають більше, ніж вони видаються.

Стартап Fusion Proxima, що базується в Інституті Max Planck Plasma, опублікував відкриті плани щодо комерційної установки для ядерного синтезу.

Тож людство вже переходить до відкриттів, про які він мріє. Деякі можуть стати реальністю десятиліттями, інші – через століття. Але вектор очевидний: те, що здається неможливим, поступово наближається.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я