5 найчастіших помилок під час оренди автомобіля. Перевірте, чи не робите ви їх!

30

Наближається туристичний сезон, отже, саме час планувати нову подорож і вибирати найзручніший вид транспорту. Згідно зі статистикою брокера з бронювання автомобілів, жителі Латвії посідають 20 місце серед європейців за частотою використання прокатних послуг. Тому, щоб полегшити процес оренди автомобіля, експерти зібрали найчастіші помилки, яких слід уникати під час подорожі на орендованому авто.

Помилка перша: неправильно вказана інформація при бронюванні

Оренда автомобіля починається з його бронювання, і, як виявилося, саме на цьому етапі користувачі часто помиляються та надають неточну чи неповну інформацію. Тому, обравши авто, обов’язково вкажіть правильне місце та час його отримання, а також точні дані водія. Також, якщо ви хочете отримати автомобіль в аеропорту, не зайвим буде додати номер рейсу та час прибуття, щоб прокатна компанія була в курсі, якщо ваш рейс затримується та вас потрібно почекати. А щоб не опинитися в ситуації, коли отриманий автомобіль не відповідає вашим очікуванням, уважно вивчіть, що входить у пропозицію з оренди.

Помилка друга: ігнорування правил оренди

Ще одна помилка, що часто допускається – ігнорування правил оренди автомобіля. Клієнти не читають умови, і в результаті виявляються незадоволеними послугами, наданими відповідно до правил, з якими вони не ознайомившись погодилися при бронюванні. Тому рекомендується звертати особливу увагу на розмір застави, яку необхідно залишити при отриманні автомобіля, вікові обмеження, а також те, яке страхування включено у вартість оренди. Якщо ви плануєте виїхати орендованим автомобілем за кордон, переконайтеся, що це дозволено умовами.

Помилка третя: недотримання інструкцій щодо отримання автомобіля

Крім умов оренди, клієнти часто не читають посібник з отримання автомобіля. Головне, на що потрібно звернути увагу, це документи, які необхідно пред’явити після прибуття на місце. Також майте на увазі, що ім’я, вказане у правах орендаря, має збігатися з ім’ям на кредитній картці, що використовується для оплати оренди. При отриманні автомобіля перевірте його у присутності співробітника прокатної компанії на наявність пошкоджень та подряпин. Якщо вони виявляться, обов’язково зафіксуйте їх і збережіть фото або відео як доказ.

Читайте також:  Фінансова підтримка підприємств: як отримати кредит та його переваги

Помилка четверта: недотримання інструкцій щодо повернення автомобіля

Переконатись у справному технічному стані автомобіля важливо не тільки при його отриманні, а й при поверненні. Перш ніж повернути авто, сфотографуйте його або зніміть відео, і це суттєво допоможе вам, якщо надалі виникнуть суперечки та розбіжності з прокатною компанією. Якщо ви хочете повернути автомобіль у місці, відмінному від місця отримання, з’ясуйте безпосередньо у прокатної компанії, чи це можливо. Якщо ви хочете повернути автомобіль в іншому місті, ви можете вказати це при бронюванні, але будьте готові до того, що вам доведеться сплатити односторонню оренду.

Помилка п’ята: невикористання онлайн-платформи з оренди авто

При бронюванні оренди через брокера ви отримуєте найкращі ціни за рахунок того, що він завжди має спеціальні пропозиції від прокатних компаній по всьому світу. Крім того, багато брокерів підтримують зв’язок із клієнтами до, під час та після оренди, а також надає допомогу у разі непередбачених ситуацій.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я