5 хитрощів, які допоможуть вам схуднути до Нового року та не зірватися

25

Як не зійти зі здорового шляху? Як почати худнути та не зірватися? Є 5 простих порад, які допоможуть вам прийти до фігури мрії.

Перед святами багато хто починає боротьбу за ідеальну фігуру, щоб чудово виглядати на вечірці і влізти в саму карколомну сукню, пише Doctorpiter. Головне пам’ятати: не треба впадати в крайність і практикувати голодування чи сидіти на воді з грекою. Взагалі краще виробити здорові звички в харчуванні і дотримуватися їх постійно, ніж спочатку сидіти на жорстких дієтах, а потім об’їдатися і знову наїдати втрачені кілограми.

Зосередьтеся на дорозі, а не на цілі

За словами доктора медичних наук Майкла Бола, замість того, щоб прагнути до підсумкової мети скинути певну кількість кілограмів, краще звернути увагу на сам процес схуднення. Поставте собі завдання, пов’язані саме з ним: наприклад, пити більше води, перестати об’їдатися на ніч, привчити регулярно займатися спортом. Таких цілей можна досягти за більш короткий час — і виконання кожної з них наблизить вас до результату.

Ведіть щоденник

Щоденник вашого схуднення допоможе вирішити одразу кілька проблем. По-перше, так простіше відзначатиме свій прогрес, що може стати відмінною мотивацією продовжувати далі. По-друге, записи допоможуть проаналізувати свою поведінку та зрозуміти, які помилки заважають вам скинути вагу.

Шукайте однодумців

Як зазначає доктор Бол, худнути буде простіше, якщо ви робитимете це разом з другом. Можна просто знайти в Мережі людей, які націлені на скидання ваги. Так ви зможете обмінюватися корисною інформацією, рецептами. Крім того, така підтримка заряджатиме вас рішучістю продовжувати в тому ж дусі.

Не вводьте суворих заборон

Гнучкість та збалансованість – запорука успішного схуднення. Якщо ви забороните собі їсти солодке, то рано чи пізно ви зірветесь та об’їстеся. Якщо ви одержимі лише «правильною» їжею, це може призвести до серйозних проблем — аж до розладу харчової поведінки. Краще дозволити собі спокійно поїсти на святковій вечері і потім спокійно повернутися до звичайних харчових звичок, аніж суворо все собі забороняти, а потім зовсім кинути витівку зі схудненням.

Читайте також:  Незвичайно, але смачно: свинина у кавовому маринаді

Подумайте про здоров’я

Худнути в першу чергу варто не заради краси, а заради здоров’я. Зверніть увагу на те, як разом зі скинутими кілограмами ви будете повільно, але правильно позбавлятися гіпертонії, високого рівня холестерину і цукру. Ваші зусилля допоможуть вам прожити довше — чи не найкраща мотивація продовжувати боротися із зайвою вагою?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я