3 продукти, які зарядять енергією в мороз

21

Взимку не хочеться нікуди виходити, оскільки тривалі прогулянки на морозі не приносять особливого задоволення. Але й проводити всі зимові вечори вдома також не варіант. Дієтологи підказують – деякі продукти здатні зарядити вас енергією навіть у найзапущеніших випадках. Перевірте, чи є вони у вашому раціоні.

Яйця

Білок украй необхідний нам взимку, коли організм витрачає багато енергії на власний обігрів. Крім того, в яйцях міститься буквально вся вітамінна таблиця, найбільше звичайно вітаміну В. Якщо у вас є проблеми з вітаміном D, яйця знову прийдуть до вас на допомогу. Але фахівці не радять захоплюватися яєчнею, а отварні яйця стануть чудовим варіантом сніданку як мінімум тричі на тиждень. Спробуйте трохи урізноманітнити своє ранкове меню, пише WomanHit.

Апельсиновий сік

Багатьом знайомий сніданок з міцною кавою та свіжим апельсиновим соком. І це не просто смачне поєднання. Величезна кількість вітаміну С, що міститься в цитрусах, допомагає зарядитися енергією навіть у найнеприємніший морозний день.

Всього одна склянка соку здатна підбадьорити, головне, пийте свіжий сік, так як пакетований продукт містить занадто багато цукру, який точно не потрібен вам в таких кількостях. Окрім іншого, лише одна склянка апельсинового соку з ранку дозволяє проводити ефективну профілактику простудних захворювань – ваш імунітет скаже вам спасибі.

Шоколад

Шанувальники солодощів зараз мають прийти в екстаз – дієтологи називають гіркий шоколад одним із найкорисніших продуктів для підтримки достатньої кількості енергії. Не варто захоплюватися шоколадом цілими плитками, а ось кілька кубиків на день допоможуть здорово струснутись, особливо якщо ви не встигли поснідати. До речі, молочний та білий шоколад не дадуть такого ефекту.

.

Читайте також:  Як зберігати банани, щоб вони не почорніли: 7 способів продовжити життя

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я