“2% бюджету на НАТО і оборону недостатньо”

12

Після заяв НАТО голова Комітету з оборони в Бундестазі Марі-Агнес Штрак-Циммерманн (СвДП) виступає за посилення нинішнього двовідсоткового цільового показника видатків на оборону. світової ситуації. Канцлер Олаф Шольц також наголосив у своїй промові Zeitenwende у лютому, що ми повинні постійно «перевиконувати» двовідсотковий план», – сказав Штрак-Циммерманн берлінському виданню Deutsche Presse-Agentur.

Ця вимога відповідає ідеям вільних демократів, продовжив політик ВДП. Однак слід враховувати, що фундаментальні інвестиції в інфраструктуру бундесверу, які також здійснюються поза оборонним бюджетом (Індивідуальний бюджет 14), також мають враховуватися.

Існує загроза нової суперечки всередині НАТО щодо рівня оборонних витрат країн-членів. За словами генерального секретаря Столтенберга, деякі союзники хочуть значно посилити нинішню двовідсоткову мету.

Він передбачає, що до 2024 року всі країни НАТО повинні наблизитись до контрольного показника, який передбачає витрати на оборону у розмірі не менше двох відсотків від валового внутрішнього продукту (ВВП). “Деякі союзники рішуче виступають за те, щоб зробити нинішній двовідсотковий цільовий показник мінімальним”, – сказав Столтенберг. Як голова Північноатлантичної ради, він тепер керуватиме переговорами з цього питання.

Читайте також:  чи був знову замішаний "шаман"?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я